35 Houbaer, F M, sigarenfabrikant', Korte Bergstraat 20 Houbaer, J C, part., Korte Bergstraat 20 Houbaer, L A, in confectie, Langestraat 72 Houben, I W T, fourier inf., Kazernestraat 7 Houpst, E J, broodbakker, Koningstraat 26 Houpst, J, broodbakker, Koningstraat 26 Houpst, M J, bakker, directeur van de muziekvereeni- ging „Caecilia", Koningstraat 26 Houtveen, L, landbouwer, Ylasakkers 34 Houtzaager, A P, (firma Houtzager van Veen), onder- nemer stoombootdienst op Amsterdam, handel in rijstemeel, teer, pek, enz., Groote Spui 15 Houtzager, A G, schilder, Leusderweg 1 Houtzager, P, remmer centraalsp., Soesterweg 154 Hoven, G van den, melkslijter, tapper, Krommestraat50 Hoven, P van den, in suikerwerken, broodbakker, Krom- mestraat 13 Hoven, T van den, landbouwer, tapper en kruideniersw., Bloemendal 24 Hovestad, D, bakker, Wolfersteeg 10 Hubers, D, tabakhandelaar, verzekeringsagent, (firma Hubers Zn.) Kleine Nachtegaalsteeg 4 Hubers, M H E, sigarenfabrikant, Kl. Nachtegaalsteeg 4 Hubrecht, mej. C C, en J H van Lanschot, part., Beu- kelaantje 2 Hubrecht, E L H van Lanschot, gep. luit.-kol. cav., Beukenlaantje 2 Huijsing, D, part., Kampstraat 29 Huisinga, J, notaris-klerk, van Asch van Wyckstraat 13 Huisman, J A, onderwijzer, verzekerings-agent, Beek- straat 2 Huisman, S, aanspreker, Mooierstraat 10 Huisken, H, ploegbaas, Hoogeweg 34 Hulst, A, timmerman, Weverssingel 34 Hulst, G, in boter, kaas en eieren, Hof 42 Hulst, mej. wed. H, part., Langestraat 126 Hulst,. J, gasfitter, Oliesteeg 7 Hulst, J, stucadoor, Breedestraat 12

Adresboeken Amersfoort | 1900 | | pagina 177