38 Jens, B J, logementhouder en tapp., Utrechtschestr. 23 Jens, C J, landbouwer, achter Beekestein 13 Jens geb. Yan de Grift, mej. wed. JAW, part., Utr. straat 29 Jespers, P J H, part., Soesterweg 8 Jochems, J A, stafm., Bisschopsweg 13 Joncheere, J R de, luit. Huzaren, Langestraat 30 Jong, B de, handelsreiziger, Kortegracht 5 Jong, H C A de (flrma A v. Beek Rz.) tabakskerver, in tabak en sigaren en gedistilleerd, Kampstraat 2 Jong, H J de, luit. Infanterie, Langestraat 1 Jong, J A G de, part., Westsingel 47 Jong, MWF J de, in manufact., effecten, Langestraat5 Jong, J S J de, (firinn tireeve Co.,) grossier in kol. waren, Langestraat 52 Jongh, C de, part., Kampstraat 19 Jonghaus, mej. A J P, Centraalstation 16 Jonker, A, serg.-maj.-tit., Infanterie, Kazernestraat 1 Jonker, J, spoorwegambtenaar, Bisschopsweg 15 Joor, J G, part., Stationsweg 7 Jordense, R, verzekeringsagent, buiten Bloemendal 29 Jorissen, J B, directeur gem.-reiniging, Nieuwstr. 12 Jorissen, J W, Arts, Muurhuizen 19 K Kalken, A H van, Handelsagent, lid van den gemeente- raad, Langestraat 20 Kallenbach, K, kleermaker, achter de h. b. s. 7 Kalleveen, G van, tapper, in boter en kaas, Westsingel 16 Kalleveen, T van, bode van een begrafenisfonds, aan- spreker, Bloemendal 26 Kalveen, 0 van, barbier, Bloemendal 32 Kalveen, C A van, kachel- en grofsmid, Breedestr. 14 Kam, J G, Emer. predikant Ned. Herv. Gem., Beuken- laan 3 Kam, mej. H W, part., Korte Beekstraat 3 Kam, W H, Gem-arch., leeraar h b s Korte Beekstr- 3

Adresboeken Amersfoort | 1900 | | pagina 180