39 Kamer, W, Machinist, NicasiusStraat 10 Kamerbeek, J C E F, apothekersbediende, Kortegr. 13a Kames, L, keurmeester visch, opzichter van de schot- balksluis en van de loskade, Kleine Koppel 66 Kamman, C, adj. onderoff. cavalerie, Beekest.laan 5 Kamp, geb. Jehaes, mej. wed. C T, part., Hooglanderweg 10 Kamp, G A, part., Weversingel 5 Kamp, D F van, bakker, Soesterweg 35 Kamp, J van de, varkensslager, Arnhemschestr. 29 Kamp, G van de, vleeschhouwer, Arnhemschestr. 3 Kamp, E van de, Arnhemschestr. 29 Kamps, J, Conducteur H IJ S, Oude Ylasakkerw. 4 Kammeyer, C, kleermaker, Kampstraat 73 Kampen, mej. M M van, winkeljuffr., Langestr. 5 Kamperman, geb. Miiller, mej. wed. G, melkvrouw, bui- ten Kleine Koppel 34 Kamphorst, A, tuinman, buiten Kleine Koppel 2 Kamphorst, G, tuinman, buiten Kleine Koppel 2 Kars, C Th J, r. c. Kapelaan, Zand. 33 Karssen, H, zadelmaker, Utrechtschestraat 17b Karsbergen, G, metselaar, a/d Luiaard 18 Karsbergen, Ph. metselaar, Arnhemscheweg 1 Kaspers, A, schilder, in kruideniersw., Muurh. 97 Kaspers, G, behanger, tapper, in kruidenierswaren, West- singel 19 Kasteele, L van de, spoorwegambtenaar, Beekenstein- schelaan 3 Keeken, G van, schoenmaker, Stoovestraat 3 Keetell, H F, luit. inf., Groote Bergstraat 6 Keetell, J A F, kapt. inf., Groote Bergstraat 29 Keetell, geb. de Lannoy, mevr. wed. W J H G, part., Groote Bergstraat 6 Keken, mej. A M van, naaister, Weverssingel 36 Kelder, G W, schilder, Bouwmaatschappij 10 Kemp, A van der, part., Kampstraat 1 KempelS, J C J, Luit. Art., Langestraat 70 Kempkes, G, zeeppoedermaker, Hooglanderweg 16 Kenninck, F, prof. 0 K Seminarie Heiligenbergerw. 16

Adresboeken Amersfoort | 1900 | | pagina 181