Kepper, E, Luit. Inf., Langestraat 24 Kerkhoff, J, bebedigd klerk ten hypoteekkantore, Zuid- singel 50 Kerkhoff, geb. Yet, mej. wed. J Z, waschbleekerij, Hei- ligenbergerweg 1 Kerkhoff, mej. M S, waschbleekerij, Heiligenbergerweg 1 Kerkhoff, R L, waschbleeker, Heiligenbergerweg 1 Kerling, K J, sergt.-maj. inf., Kazernestraat 2 Keseling, W G, landbouwer, Soesterweg 268 Kessel, I) H van, wachtm. huz., Ruiterstraat 4 Ketting, mej. H H, part., Appelmarkt 10 Keulen, A van, tapper, Breedestraat 51 Keulen, J van, metselaar, Wolkerstraat 8 Keulen, J van, metselaar, Wolfersteeg 18 Kieft, W van de, Wachtm. Art., Ruiterstraat 8 Kienstra, J G, tapper, in sigaren, Hof 20 Kiepe, P, adj.-ond. inf., Kazerne 4 Kiers, M, leerlooier, St. Andriesstraat 14 Kilian, R, in antiquiteiten, Groote Spui 17 Kinschot, Jhr. H P van, luit. huz. Heiligenbergerw. 25 Kisner, E, schoenmaker, St. Andriesstraat 26 Kisner, P J, onderwijzer, St. Andriesstraat 26 Klaasfing, W R, stafm. Monnikenpad 33 Klaassen, H J M, in kruideniersw Breedestraat 39 Klaassen geb. Boekhout, mevr. wed., part., Beeken- steinschelaan 4 Klare, J, gep. mil., Soesterweg 147 Klarenbeek, D, brievenbesteller, Zandgat 3 Klarenbeek, J, timmerman, in kruideniersw., Arnh.w. 26 Klashorst, G van de, vleeschhouwer, Kampstraat 54 Klashorst, S van de, vleeschhouwer en spekslager, in boter, kaas enz., Monnikenpad 23 Klasser geb. Hartog, mevr. wed. A, part., Krommestr. 24 Klasser, E, in galant. woll. gar. enz., Krommestr. 24 Klasser, J, in galant., woll. garens enz. Langestraat 44 Klasser, M, in galanter., woll. gar. enz. Arnh. weg 17 Kleber, J A, leerlooier, Kampstraat 20 Kleber, J C, deurwaarder, Nieuwstraat 28 40

Adresboeken Amersfoort | 1900 | | pagina 182