45 Kuyk, C D van. boekhouder, in - tapijten, karpetten en manufacturen. Westsingel la Kuijk, M van, ritmeest. esc. ordonnansen, Arnh.w. 21 Kuylenburg, P van, gep. mil, Breedestraat 19 Kuyntjes, J, serg. inf., Kazernestraat 3 Kuyper, A H, Boekbinder, Bloemendal 18 Kuyt, P, spoorwegbeambte, 2e Wolfertdwarsstraat 15 Kuyzen, D van, smid, Muurhuizen 51 Kwint, A, waschbleekerij, Hooglanderweg 16 L Laak, W van de, gep. mil. concierge Muurhuizen 3 Laan, J van der, opperw. huz. Ruiterstraat 9 Laaren, F van, kapt. inf. Korte Bergstraat 26 Lablans, C, leerling-machinist Sasje 10 Lagerwey, B, timmerman, Bisschopsweg 73 Lagerwey, J, IKoetsier, Gr. Koppel 2 Lakerveld de Heus, A. J. van, ,Luit. Inf. Langestraat 19 Lambrechts, A, in brandstoffen, Groenmarkt 18 Lammerts van Bueren, J D, Koffiehuishouder Arnhem- scheweg 10 Langebaerd geb. Tobbe, Mevr. wed. C, part. Langestr. 26 Langenbach, W. bakker, Wolfersteeg 6 Langenberg, F W. conducteur H IJ S, Leusderw. 50 Langeveld, J M, part., Weverssingel 8 Langeveld, LED, spoor-ambt. Weverssingel 9 Lankes, W. J. Bierhuishouder, Langestraat 85 Lansaat, H, sigarenfabr., in tabak en sigaren, Soesterw. 66 Larmene, J B, wachtmeester bij de Hoefsmidsschool, lleiligenbergerweg 5 Laseur, J, landbouwer, veehouder, Zogstraat 1 Latenstein van Voorst, A, gemachtigde van de hout- koopersfirma Koekebakker, Westsingel 12 Laurijssen, J A, schoenm., aanspr. verzekeringsbode, Bisschopsweg 93 Leek, F van der, barbier, Weistraat 7 Leenards, H, kleermaker, Langestraat 120

Adresboeken Amersfoort | 1900 | | pagina 187