49 Mannd, A, in beschuit, Breedestraat 6 Manne, mej. J A, in kruideniersw. en gedistilleerd, Mar- kenhoef 46 Manse, J C, bode van den schuttersr., Weltevreden 2 Mansvelt, geb. Suringar, mevr. wed. A J van, Muur- huizen 5 Man ten, W, tapper, Lievevrouwekerkhof 5 Marijne, E F, tafelhouder Langestraat 96 Marinus, K, bierhuishouder, in kruidenierswaren, Leus- derweg 5 Maris, G J, luit. cavallerie, Kampstraat 33 Mark, P van de, Hypotheekbewaarder, Kampstraat 18 Marks, mej. A C, in sigaren, Langestraat 20 Marcus, F G, part., Zuid-Singel 52 Marcus, mej. W E J, part., Zuid-Singel 52 Martens, geb. van Antwerpen, mej. wed. J J, part., Nieuweweg 1 Massa, J J, broodbakker, Kampstraat 1 Massa, J T, part., Muurhuizen 88 Massa, S H, huisschilder, in kruidenierswaren en ge distilleerd, Havik 10 Massa, W J, schilder, Weverssingel 26 Mast, T F van de, koopman, St. Andriesstraat 12 Mastwijk, A, tapper, Kampstraat 86 Maten, G M, kantoorbediende, Leusderweg 30 Maters, A houder van een waag en tapper, Smallepa{J 1 Maters, W, koffiehuishouder, Smallepad 1 Matthijsen, F J, ingenieur, Korte Bergstraat 18 Matthijssen, H J W M, reiziger. Beekstraat 16 May, mej. E en H W C, part., Singel-Zand 11 Mayer, A F, metselaar, Koningstraat 44 Meene, G van de, kantoorbediende Heiligenbergerweg 19 Meer, J C, van der, Insp. belastingen, van Asch van Wijckstraat 11 Meerburg geb, Schimmel, mej. wed., Hof 7 Mees, R Tj, vol. Registratie Krommestraat 12a Meester, D, kuiper, aanspreker, Kampstraat 11 Meester, H, kuiper, Bloemendal 12 4

Adresboeken Amersfoort | 1900 | | pagina 191