o 55 Noordai, geb. van Wisselingh, mevr. wed. van der, part. Utrechtscheweg 69 Noordaa, H J van der, tijd leeraar H B S, Utr.weg 69 Noordenburg, J, melkslijter, Hellestraat 68 Norden, C H van, huisk'necht, Gr. Koppel 2 Nouhuys, P F B J van, gep. Ritmeester der cavalerie, OIL, Beekesteinschelaan 8 Nouhuijs, mej. C H F, onderwijzeres, Beekest.laan 8 Nus, A van, brievenbesteller, Hellestraat 93 Nus, A van, in kruidenierswaren, penceelschilder Bis- schopsweg 13 Nus, G van, broodbakker, Soesterweg 79 Nus, H van, melkslijter, Groote Haag 2S Ochsendorf, J, ambt. gasfabriek, Langegracht 29 Ockhorst, G T, houder van een waag, stationsweg 21 Ockhuisen, H, part., Kortegracht 2 Ockhuisen, H H W, banketbakker, Kampstraat 84 Oelp, J, hospitaalsoldaat, Koningstraat 14 Offerberg, G, opzichter Genie, Kampstraat 27 Offerhuis, H J, luit. inf., Westsingel 49 Okhuizen, C, brood- en koekbakker, Kampstraat 14 Ockhuyzen, T J, part., Zuidsingel 70 Olvers, P A, geweermaker inf., Kazernestraat 4 Ommen, E J van, varkensslager, Arnhemschestraat 1& Ommen geb. Ockhuisen, mej. wed. J van, koek- en banketbakkerij, Langestraat 54 Ommeren, H van, broodbakker, Langestraat IS Onderstal, H C. fourier inf., Kazernestraat 5 Onnes, J, boekdrukker boekhandelaar, uitgever, Laven- delstraat 1 Ooik Sr., T van, tuinman, Arnhemscheweg 107 Ooik, P van, broodbakker, Arnhemscheweg 109 Ooik, J T van, tapp. bierbott. Beestenmarkt 2 Oorschot, J van, gep. mil. Hoogenweg S Oort, H van, sigarenmaker, achter Luiaard 18

Adresboeken Amersfoort | 1900 | | pagina 197