59 Ploos van Amstel, Mej. C M*, Damesgesticht Soesterw. 11 Poelgeest, J van, vischhandelaar; Zevenhuizen 6 Pol, A van de, waschbleekerij, achter Luiaard 59 Pol, G van de, spoorwegbeambte, Arnhemschew. 81 Pol, P van de, timmerman, Koningstraat 17 Pol, T P van de, photograaf, Korte Beekstraat 5 Pol geb. Pennis, mej. wed. L van de, waschbleekster, achter Luiaard 59 Polak, M, kassier, in effect.. Heiligenbergerweg 8 Polet, K. huisknecht, Utrechtscheweg 4 Poll, jhr. W H J van der, luit. huz., Utr.-weg 10 Polleman, H, tuinman, Oude Vlasakkerweg 22 Polleman, E, tuinbaas, Oude Soesterweg 4 Polman, N, spoorwegbeambte, Soesterweg 123 Pommer, J C, sergt. Inf., Leusderweg 66 Pon, geb. van den Burg, mej. wed. G, in aardewerk en tuinzaden, Groenmarkt 14 Pon, M, handelsreiziger, Groenmarkt 14 Ponne, Mevr. wed. H G, part., Utrechtschestraat 3a Pool, M S de, koopman in zijde, enzMuurhuizen 79 Poort. G, part., Havik 28 Poort, mej. J S, part., Havik 28 Poort, W G, in rouwgoed, Singel-Zand 5 Post, C, schoenmaker, Krommestraat 26 Posthuma Jzn, S, inspecteur van politie, Havik 25 Pothoven, B, part-, Heiligenbergerweg 41 Pothoven, J, landbouwer, Lageweg 4 Pothoven, J G, tuinman, Lageweg 6 Pothoven, geb. Schouten, mej, wed. E, landb., Vlasak- kers 32 Pothoven, E, boekbinder, Koestraat 1 Praag, J van, in fruit, Tolstraat 1 Prang, G, kantoorbediende, Stationsweg 6 Prather, A E, sergeant inf., Kazernestraat 13 Priem, H, bierbottelaar, achter de H B S 9 Priem, H, timmerman, Bouwmaatschappij 12 Priem. W, tapper, St. Jorisstraat 2

Adresboeken Amersfoort | 1900 | | pagina 201