Raadt, W A de, gep. rijksambt., Heiligenbergerweg 17 Raalte, M H van, in manufacturen, Langestraat 38 Radersma, geb. van den Berg, mej. wed. J, in thee, Kleine Spui 60 Radersma, J W, onderwijzer, Kleine Spui 60 Raebel, F J, administrateur garnizoens-kleedingmagaziin, Kampstraat 63 Ramakers, L, part., Kleine Koppel 16 Rambonnet, H G, luit. Art., Langestraat 71 Ramselaar, C, broodbakker, Bloemendaal 16 Ramselaar, geb. Wal, mej. wed. G, part., St. Janskerkhof 3 Ramselaar, K H, in bedden artikelen, Krommestraat 2 Ramselaar, M A, in manufacturen, Krommestraat 4 Ramselaar, T, vrachtrijder, Stoovestraat 16 Ramselaar, T, vrachtrijder, St. Janskerkhof 3 Ramselaar, W C, brood- en koekb., Paternosterstraat 2 Randwijk, mej. H M van, part., Kampstraat 26 Rasch, C, pred. Evang. Luth. gem., Nieuwstraat 13 Rauh, F, leeraar, gymnastiek H B S, Singel-Zand 13 Ravensberg, mej. M C, verpleegster „Aldegonde" Arnh. weg 57 Ravesloot, B, tolgaarder, Arnhemscheweg 31 Ree, B van, wagenmaker, Hoogeweg 74 Reeders, A P F, timmerman, Krommestraat 10 Reeders, geb. Bijtelaar, mej. M H E, gemeentevroedvrouw, Krommestraat 10 Reems, H J, tapper, varkensslachter, bierbottelaar, melk- slijter, Appelmarkt 2 Reems, M D, schilder, in kruidenierswaren en sterken drank, Langestraat 78 Rees, E B van, kantoorbediende, Stationsweg 19 Reichmann, H, Hotel- en koffiehuishouder, restaurateur, Oude Yischmarkt en Langestraat 57 Regtien, C, spekslager, achter 't Oude Stadhuis 8 Reigersberg Versluijs, Jhr. H A, luit. Huzaren, Kamper- binnenpoort 1 Reimers, H, luit. kwartiermeester, Langestraat 18 62

Adresboeken Amersfoort | 1900 | | pagina 204