Reinboud, mej. wed. C M, in kruidenierswaren, Kromme- straat 25 Reinboud, J M, kleermaker, Krommestraat 11 Reinders, H, sergt.-maj. inf., Arnhemscheweg 37 Remmers, J P, part., Havik 2 Renes,' J, bediende, aanspreker, Muurhuizen 71 Rengers van Warmenhuizen, E H Juckema van Burmania baron, luit. Huzaren, Beekensteinschelaan 2 Rens, J, adjud. onderoff., d.d. offlcier veld-art., Appel- markt 10 Reus, C de, gep. mil., Utrechtscheweg 43 Reuter, J M, commissionair in hout, Weijersstraat 2 Reuver, mej. A de, binnenmoeder, St. Elisabethsgasthuis, Muurhuizen 31 Reuver, H H de (firma Botti de Reuver), in mode- artikelen, Langestraat 116 Reuvers, J, conducteur H IJ S, Soesterweg 55 Reiiden, W van der, timmerman en koster, Zuidsingel 34 Reijkers, C W F, serg. infanterie, Leusderweg 32 Reijmers, G J, slagersgezel, Nieuwstraat 27 Reynders, dr. H J, conrector van het gymnasium, Weijersstraat 1 Reyneker, C L, part., Arnhemscheweg 48 -Reyners, wed. H J, koper- en blikslagerij, loodgieterij Kampstraat 17 Ribberink geb. Groenhuizen, mej. wed. G J, part, Lieve- vrouwestraat 31 Richard Sr., G G A F, spoorwegambt., Korte Bergstr. 11 Richard Jr., G G A F, spoorwegambt., Korte Bergstr. 11 Rieber, L T C J, kapt. infanterie, Muurhuizen 41 Rietveld, A, schilder, Bouwmaatschappij 14 Rijn, W, groentenkoopman, St. Jorisstraat 13 Rijn, mej." J M van, Nieuweweg 4 Rijnbergen, J V, stafmuzikant, Krommestraat 45 Rijswijk de Jong, J A Th. H F van, Tandarts, Groote Bergstraat, hoek Arnhemsche weg 1 Riksen, J, koopman, Bloemendal 68 Riksen, R, tapper, Achter het Oude Stadhuis 1 63

Adresboeken Amersfoort | 1900 | | pagina 205