Riksen, W, stoker, Wolfertstraat 8 Rinkel, Dr. J J, officier van gezondheid, Bergstraat 21 Rintel, E Ph., in manuf. en confectie, Zuidsingel 11 Rintel, J, in manuf. en confectie, Varkensmarkt 8 Rintel, M Ph., in manuf. en confectie, Varkensmarkt 8 Rintel, Ph., koopman, Varkensmarkt 2a Riphagen, G, conducteur H IJ S, Oude Vlasakkerweg 10 Roest, mej. wed. van der, part., Krommestraat 21 Roland Hoist geb. Posthumus, mevr. wed. A, part., Singel-Zand 39 Roemer Dz., N van de, in tab. en sig., Langestr. 31 Rompel, S D B, part., Hof 2 Roodestein, C, makelaar, verzek.-agent, Langstraat 90 Roodestein, geb. van Loevezijn, mej. H A, in modes. Langestraat SO Roos, J de, broodbakker, Bloemendal 41 Roos, L M, part,, Pothstraat 13 Roosenburg, J G Berkman, notarisklerk, Utr.straat 7a Rootselaar, W F N van, rustend r c geestelijke, wd. ge- meente-Archivaris, Singel-Zand 35 Rootselaar, dames van, part., Singel Zand 35 Roozendaal, H J, winkelbediende, Weverssingel 36 Rosbach, F J G, horlogemnker, Groote Spui 5 Rosbach, mej. J A, in garen en band, Langestraat 68 Rosier, J, kleermaker, Groote St. Jansstraat 3 Rosier, J, kleermaker Bloemendal 57 Rosier Sr., J, verzeker.-agent, achter 't Oude Stadhuis 3 Rosier, S, kleermaker, Bolderstraat 24 Rossem geb. van Gorkom, mevr. van, part., Korte Berg straat 13 Rost, N E, kapt.-kwartiermeester, Zuidsingel 41 Rouendal, A, landbouwer, Gasthuislaan 1 Rouendal, E, tapper, Appelmarkt 9 Rouwendaal, E W, landbouwer, Hoogeweg 43 Rouwhorst, geb. de Bruin, mej. wed. J 33, in hout- en borstelwerk en sigaren, Langestraat 102 Ruisch Lehman de Lehnsveld, H A, luit. art., Korte Bergstraat 22 64

Adresboeken Amersfoort | 1900 | | pagina 206