Scheltema, EzM W, part., Zandbergen 21 Scheltema geb. Sleurs, mej. wed., part., Soesterweg 120 Scheltus van Leusden geb. Fenema, mevr. wed. 0, part., Nieuwestraat 8 Schendel, P W van, onderwijzer, Krommestr. 42 Schenny, Th, timmerm. en winkel, Bloemendal 20 Schickendantz, H P, serg.-maj. inf., Kazernestraat 14 Schilfgaarde, A A van, kapt. inf., Groote Bergstraat 3 Schimmel, A, in brandstoffen, teer en kalk, schuiten- voerder, buiten Groote Koppel 14 Schimmel, C, stalhouder, Utrechtschestraat 30 Schimmel, D, stalhouder, Westsingel 43 Schimmel geb. Ravenhorst, mej. wed. G, tapster, Hof7 Schimmel, F, landbouwer, Oude Soesterweg 4 Schimmel, G, tuinman, buiten Bloemendal 2 Schimmel, H, in koloniale waren, Krommestr. 42 Schimmel, Sr., K, in matten, Varkensmarkt 4 Schimmel geb. Ederveen, mej. wed. P, koffiehuishoud- ster, buiten Groote Koppel 14 Schimmel, W, broodbakker, Havik 4 Schimmel, W, landbouwer, Oude Soesterweg 4 Schimmel, mej. W H, part,, buiten Groote Koppel 14 Schimmel, mej. gez., naaister, Kampstraat 26 Schimmelpenninck, mr. F D graaf, lid van de Tweede Kamer, Lid van Ged. Staten van Utrecht, buiten Groote Koppel 2 Schmit, J P W, Soesterweg 151 Schmitz, J W, bakker, Bisschopsweg 7 Schoeman, R J, varkenslager, Zuidsingel 65 Scholte, A J, serg.-majoor-rit., Kazernestraat 9 Scholten, B, schipper, aan boord Scholten, mej. J M, part., Langestr. 79 Schoonderbeek, J, tapper, Lievevrouwestraat 14 Schoonderbeek, N, landbouwer, Hooglanderweg 12 Schoonderbeek, G, tapper, Soesterweg 266 Schoonderbeek, W, landbouwer, Monnikenpad 27 Schoonderwoerd, C, melkslijter, Spui 27 Schonfeld, E, petteninaker, Langestraat 104 07

Adresboeken Amersfoort | 1900 | | pagina 209