Sommeling, P, stoker H IJ S, Soesterweg 74 Spaink, L, conducteur H IJ S, Leusderweg 44 Spaarenberg, W, Uitgever Amersfoortsch Dagblad, Bis- schopperweg 101 Speelberg, B W, bleeker, buiten Kl. Koppel 28 Spiegel, I van, onderwijzer, Arnhemschestraat 7 Spiekerman, F F, parapluiemaker, Langestraat 53 Spierings, J M, schoenmaker St. Andriesstraat 18 Spits, J A, sergt.-raaj. inf. Kazernestraat 6 Spits, W A adjudt.-onderoff. inf., Utr.weg 21 Spoel, J G, tapper, Weverssingel 25 Spoon, C, opzichter rijkswaterstaat, Soesterweg 18 Spree, mej. G, NieuWeweg 3 Sprey, A, in raanufacturen, Muurhuizen 23 Spronzen, L van, serg.-maj. inf., Utrechtscheweg 55 Spruyt geb. Wolfswinkel, mevr. wed. G, part., Havik 13. Spruyt, H C, administr. mil. hospitaal, Hoogeweg 46 Staal, G, brig, rijksveldw., 2e Wolfertdwarsstraat 3 Stadt, N G van der, adj.-onderoff. inf., Kazerne 2 Stalhosen, mej. C M, naaister, Zuidsingel 64 Stalhosen geb. Schouten, wed. G, baker Zuidsingel 66 Starn, G, oppasser mil. hospitaal, Weistraat 3 Stavers, mej. A M N, part, van Asch van Wijckstr. 9 Stedum, M van, vleeschhouwer, Leusderweg 57 Steenbeek, C, kok, in commestibles, Langestraat 133 Steenbeek, G, serg.-maj.-tit. inf., Kazernestraat 8 Steenbeek, P, kleermaker, Nieuwstraat 18 Steenbeek, W, schoenmaker, in schoenwerk, Bloemen- dalschebinnenpoort 7 Steenhardt Carre, Th B A van, majoor inf., Bergstraat 11 Steenhoff, G J W, kantoorbediende, Kortegracht 18 Steenhoff, R, sergt. inf., Kazernestraat 10 Steenhouwer, J J, serg.maj. inf., Kazernestraat 9 Steffhaan, mej. M W H, Directrice Gaathuis „Aldegonde" Arnhemscheweg 57 Steinbuch, W J, luit. inf., Korte Bergstraat 4 Stemfoort, P, schoenmaker, Westsingel 17 Stevens, H, wachtm. huz., Gr. Nachtegaalsteeg 1

Adresboeken Amersfoort | 1900 | | pagina 213