Stheeman, mr. A, part., Utrechtscheweg 6 Stichter, 0, agent van politie a/d. Luiaard 5 Stilting, H, machinist, buiten Kleine Koppel 21 Stocker, A, in koloniale waren, Hot 48 Stoelman, mej. L, part. Utrechtschestraat 34 Stoetzer, C H, stafmuzikant, Krommestraat 31 Stok, mej. P, part., Arnhemscheweg 8 Stokkum, J A van, kachel-, grof- en hoefsmid, Kamp- straat, 32 Stokkum, T J van, kachel- en grofsmid, Hoogeweg 22 Stol, J. H, afslager, Muurhuizen 129 Stoll, J, sergt.-maj. hospitaal, Kreupelstraat 6 Stolberg, M, kastelein ,,de Valk", Valkestraat 12 Stolwerk, D G, sergt. inf„ Kazernestraat 10 Stoopendaal, J A, schilder, Westsingel 29 Stoove, mej. wed. W F, broodbakkersaffaire, Utrecht schestraat 25 Stoppelaar, A de, part. Plantsoen 3 Stork, J, handelsreiziger, Beekstraat 6 Stork, W, tapper, bierbottelaar, Zevenhuizen 1 StOver, geb. Vat, mej. wed. C F A, in kruidenierswaren, Utrechtschestraat 13 Stover, B E, luit. inf. Kleine Koppel 1 Stover, mej. C M en C C M, part., Utrechtschestraat 22 Stover, Sr., D A, part., Utrechtschestraat 22 Stover, Jr., I) A, stukadoor, Utrechtschestraat 22 Straten, L C van der, stoffenverver, Havik 24 Streithorst, D J, spoorwegbeambte, Soesterweg 69 Stroeve, J, Gep. kapitein Inf., Hof 44a Stroop, J. part. Heiligenbergerweg 19 Struve, H R, candidaat-notaris, Weverssingel 15 Struve, J D, verzekeringsagent, marktmeester Wevers singel 10 Struve, R, boekhouder, Langeracht 26 Stuurop, J, ziekenoppasser, Hoogeweg 23 Stuurop, J W A, spoorambtenaar, in sigaren en likeuren, Langestraat 64 Surksum, E van, zolderknecht, Kreupelstraat 2

Adresboeken Amersfoort | 1900 | | pagina 214