79 Voorst Vader, Mr. P J F van, kantonreehter, Lid van den gemeenteraad, Soesterweg 4 Voorst Vader, P J A van, student, Soesterweg 3 Voorzanger, geb. Simons, mevr. wed. L J, part. Beekstr. 12 Vorstman, mej. A, Damesgesticht, Soesterweg 11 Vos, A C de, luit. inf.. Korte Bergstraat 19 Vos, A N J, notaris, Utrechtscheweg 2 Vos, G W, brouwerknecht, Hellesteeg 4 Vos, H, haltewachter. Soesterweg 138 Vos, J timmerman, Bouwmaatschappij 10 Vos, J B J, winkelbediende, Elleboogsteeg 2 Vos, F X de, passementwerker, aanspreker achter'toude Weeshuis 5 Vos, K de, schoorsteenveeger, Arnhemschestraat 29 Vos, M J D, spoorambtenaar, Havik 2 Vossekuil, geb. Paping, Nieuweweg 3 Voute, G, luit inf. Langestraat 14 Vredeling, H, tuinman, Arnhemscheweg 88 Vredevelt, J W J, wachtm. Veld-Art., Laagl.weg 26 Vreede, G W, luit, Huz., Langestraat 117 Vreeswijk, T, brood- en koekbakker, Bloemendal 5 Vries, A de, goudsmid, in goud, zilver en uurwerken, Langestraat 24 Vries, A de, landbouwer, Liendertscheweg 1 Vries, B de, landbouwer, Monnikenpad 68 Vries, D H de, tapper, Ivoningstraat 24 Vries, H A de, in ijzerw., huidenzouterij, Kampstr. 15 Vries, E de, in Kol. waren, Hof 12 Vries, mej. H S de, kinderjuffrouw, Langegracht £3 Vries, I A de, in ijzerwaren, lompen en beenen, Lieve- vrouwestraat 7 Vries, J de, (Anna Gebr de Vries), in ijzerwaren, Laven- delstraat 4 Vries, mej. wed. J de, part., Zuidsingel 53 Vries, J de, machinist, Arnh. weg 10 Vries, J H de, landbouwer, Vlasakkers 12 Vries, L M de, in borstelwerk, Zevenhuizen 5 Vries, 0 de, gep. militair, Heiligenbergerweg 21

Adresboeken Amersfoort | 1900 | | pagina 221