48 Hulpkantoor der factorie van den Ned. Centraalspoorweg Langestraat bij de Varkensmarkt, No. 4, Agent G.Boekenoogen' TRAM- en OMNIBUSDIENST van D. SCHIMMEL, Wests in "'el en OMNIBUSDIENST van C. SCHIMMEL (Zwaan). Vertrek van en naar het hotel op alle treinen. Bij vooruitbestelling wordt eenieder tegen betaling van 20 cents afgehaald en huiswaarts vervoerd. VRACHTWAGENS en BODEN van AMERSFOORT naar Achteveld. Ondernemer K. Blank, Kampstraat bij erven Wes- terveld, Dinsdag en Vrijdag iniddag 12. Amerongen en Leersum en Tiel. Ondernemer G. P. Gerth Wz., Utrechtsche straat bij B. J. Jens, Vrijdag 'smiddags 3. Baarn. Ondernemer W. Bosveld, Utrechtsche straat bij B. J. Jens, Maandag nam, 6 en Vrijdag nam. 3. Ondernemer P. van Klingeren, Appelmarkt bij D. Dijs, MaandagWoensdag en Vrijdag nam. 2. Baarn en Hilversum Ondernemer J. Fakkeldij, Appelmarkt bij A. van den Hoek en Kampstraat bij D. A. Schuld, Woens dag en Vrijdag nam. 2. Barneveld. Ondernemer H. Buurman, Kampstraat bij D. A. Schuld, Dinsdag en Vrijdag nam. 4'/a. - Ondernemer 13. van Eem, Kampstraat bij Erven Wester- veld, Dinsdag en Vrijdag nam. 2. Ondernemer W. van Bruggen, Utrechtsche straat bij B. J. Jens, Vrijdag voorm. 11. Bode N. de Goede, St.-Jorisstraat, Maandag, Donderdag en Zaterdag 's morgens 5. Bunschoten. Ondernemer H. van den Bos Ez., Bloemendal bij N. Eijbergen, Dinsdag en Vrijdag nam. 3. Ondernemer P. Dijkhuizen, Bloemendal bij T. van den Hoven, Vrijdag nam. 1. Postbode Th. van de Groep, 8.15 en 3.15, (Zondag- 8). J. Jansen 3 30. Driebergen en Doom Ondernemer Van den Bosch. Utrechtsche straat bij B. J. Jens, Vrijdag nam. 2. Ede. Bode N. de Goede, St. Jorisstraat, Woensdag en Vrijdag 's morgens 3. Eemnes. Ondernemer G. van Leer, Utrechtsche straat bij B. J. Jens, Vrijdag nam. 3. Harderwijk, Putten en Nijkerk. Ondernemer C. Sehreuder, Appel markt bij A. van den Hoek, Dinsdag en Vrijdag nam. 2. Hilversum. Ondernemer E. van den Hoek, Koestraat elken dag voorm. 8.

Adresboeken Amersfoort | 1900 | | pagina 54