49 Hoevelaken. Postbode B. A. Buter, voorm. 8.45 (ook Zondags) werkdagen ook 's avonds 6.30. Ondernemer W. A. Krijkamp, Hot bij J. C. Beitler, el- ken dag middag 12. Hoogland. Postbode A. van Esveld. voorm. 8.15 (ook Zondags) en op werkdagen namiddag 4.15 Leusden. Postbode M. J. J. Cornelissen, dagelijks voorm. 6.10 (ook Zondags) en op werkdagen nam. 6 15. Ondernemer J. Smit, Appelmarkt bij A. van den Hoek, elken dag. Ondernemer G. P. Gerth Wz., Utrechtsche straat bij B. J. Jens, Vrijdag nam. 2. Nijkerk. Ondernemer J. van den Brink, Kampstraat bij Erven Westerveld, Dinsdag, Bonder dag en Zaterdag nam. 7. Onderneemster wed. W A. Boonen, Kampstraat bij jacs. van Beek, Dinsdag en Vrijdag nam. 6 en Donderdag (ook naar Zeist van hier) voorm. 8. Ondernemer H. Hammelburg, Kampstraat bij Erven Wes terveld, en Langestraat bij L. J. Luyx, dagelijks (behalve Zaterdag) nam. 3. Bode A. Van den Eshof. op den Hof bij R. Heere, Woensdag en Zaterdag voorm. 11. Putten. Onderneemster wed. J. Kok, op den Hof bij R. Heere Dinsdag en Vrijdag nam. 1. Ondernemer G. v. Beek, op den Hof bij R. Heere, Dins dag en Vrijdag nam. 1. Ondernemer L van Grevenhof, op den Hof bij R. Heere, Dinsdag en Vrijdag nam. 2. Renswoude Ondernemer A. Esser, Varkensmarkt bij N. Vels Heyn, Maandag, Woensdag en Vrijdag nam. 3. Scherpenzeel. Ondernemer W. van de Weerd, Utrechtsche straat bij B. J. Jens, MaandagWoensdag en Vrijdag nam. 2. Ondernemer A. Esser, Varkensmarkt bij N. Vels Heyn, Maandag, Woensdag en Vrijdag nam. 3. Soest. Ondernemer H. van Herwaarden, Utrechtsche straat bij B. J. Jens, Dinsdag eh Vrijdag nam. 2. Ondernemer A. Westerveld, Utrechtsche straat bij B. J. Jens, Maandag, Woensdag, Vrijdag en Zaterdag nam. 2. Soestdijk. Bode T. Vahstal, St.-Jorisstraat, dagel. voorm. 10. Soesterberg. Per spoor 6.13 voorm. en 1 50 nam. Stoutenburg. Postbode A. Kooreman, dagel. voorm. 8.45 {Zondags 6.45.) Utrecht. Ondernemer G. van den Biezenbos Jr., bij C. van Es,

Adresboeken Amersfoort | 1900 | | pagina 55