50 Bloemendal en E. van den Hoek, Koestraat, Dinsdag en Donderdag 6, Zaterdag 5 voorm. Ondernemer G. Verschuur, Kampstraat no. 51 Dinsdag Donderdag en Zaterdag voorm 5'/t. Ondernemer D. Th. Klabbers, te Soesterberg, bij J. G. Kienstra, Hof, Maandag, Woensdag en Vrijdag nam. 3. Ondernemer F. Bos, Utrechtsche straat bij B. J. Jens, Vrijdag voorm. 11. Woudenberg. Onderneemster wed. Meerbeek, Varkensmarkt, bij N. Yels Heyn, Maandag, Woensdag en Vrijdag nam. 3. Ondernemer H. Helmers, Langestraat bij G. J. van der Zoo de Jong, MaandagWoensdag en Vrijdag. Postbode als Leusden, voorts per spoor 12.15 nam. Zeist Bode B. van Kempen, op den Hof, bij H Boerwinkel, Maandag, Woensdag en Vrijdag 's avonds 7. Ondernemers Gebr. Osham, Utrechtsche straat bij B. J. Jens, Dinsdag en Vrijdag nam. 3. STOOMBOOTDIENST. Amersfoort Soest—BaarnAmsterdam. A. P. Houtzaager P. van Veen, Ondernemers. Van AmersfoortWoensdagmiddag 12 en Zaterdagavond 8. AmsterdamMaandag- en Donderdagavond 8. Markten te Amersfoort. Paardenmarkt26 Maart, 19 April, 20 Aug. en 17 Oct. Rundermarkt: iederen Vrijdag (weekmarkt) en op 5, 12, 19, 26 April, 3, 10, 17 en 25 Mei en 18 Oct. ossenmarkt Schapen- en Varkensmarkten iederen Vrijdag. De Kermis vangt aan op den 22 en eindigt 27 Oct. Weekmarkten. Maandag. Amsterdam, Rotterdam, Hoorn, Haarlem b., 's-Hage, Ede, Franeker, Kampen, Sneek, Nijmegen weekm., Nijkerk op de Veluwe weekm., ook voor rundvee. Dinsdag. Deventer b., Culemborg, Zeist, Groningen, Goes, Pur- merend, Breda, Zalt-Bommel, Zutfen, Eindhoven, Waalwijk, Medemblik, graanm. Woensdag. Amsterdam b., Woerden, ook voor alle soorten Vee, Schoonhoven b., Wijk bij Dnurstede, Wageningen, Medem blik, weekm., wanneer ook de stoomboot vandaar op Lon don vertrekt, Monnikendam, Enkhuizen ka., Haarlemmer- meer b., beginnende den eersten Woendag in April. Aals- meer graanm., derden Woensdag van Juli tot en met October.

Adresboeken Amersfoort | 1900 | | pagina 56