Ondernemers. Inspecteur der Gymnasia. 67 Veeartsenykundig Staatstoezicht. H. J. H. Stempel, R. O. N., Districts-veearts voor de provinciSn Utrecht en Gelderland (Betuwe en Veluwe), te Utrecht. A. Overbosch, te Amersfoort, Plaatsverv. Districts-veearts. Zwem- en Badinrichting. Dr. A. H. C. van Driel, I A. M. Kollewijn Nz. Mr. J. van der Leeuw, Penn. J. A. Schcrterman, Directeur. HOOGEE ONDERWIJS. Dr. C. J. Eggink, R. N. L., te 's-Gravenhage. GYMNASIUM (Subsidie van het Rijk p. m. f 6600). Bijdrage voor het genot van onderwijs f 100 'sjaars. College van Cnratoren. Ds. D. P. M. Graswinckel, Pres. I Mr. F. D. graaf Schimmelpen- Ds. C. Rasch, Seer. ninck, Mr. J. G. A van Zijst, Prof. J. J. van Thiel. Dr. J. H. Moll, Rector, leeraar in de Latijnsche- en Grieksche taal en letterkunde. Dr. H. J. Reynders, Conrector, leeraar in de Latijnsche taal en letterkunde en oude geschiedenis. Dr. A. Smit, leeraar in de Latijnsche taal en letterkunde en oude geschiedenis. £r'^P1^ H' Peyrot' leeraar in de Grieksche taal en letterkunde. G. F. G. de Bruyn, leeraar in wiskunde. Dr. J. M. Croockewit, leeraar in natuurljke historie. Dr. A. C. Antusch. leeraar in natuur- en scheikunde. f" M. Kollewijn Nz., leeraar in geschiedenis en aardrijkskunde. S. Theissen, tijdelijk leeraar in geschiedenis. G. C. Hoogewerff, leeraar in de Nederlandsche taal. I. M. J. Hoog, leeraar in de Fransche taal. W. N. Coenen, leeraar in de Hoogduitsche taal. B. D. Best, leeraar in de Engelsche taal. H. Italie (Utrecht), leeraar in de Hebreeuivsche taal. A. J. Bilders, concierge. F. W. Ebert, amanuensis.

Adresboeken Amersfoort | 1900 | | pagina 73