Districts-Schoolopziener. Arronclissements-schoolopziener. 69 J. M. Thiel, leeraar in boekhouden. W. H. Kam, leeraar in rechtlijnig teekenen. R. Cruyff. leeraar in handteekenen. C. J. F. Prins, ads. leeraar in wiskunde. W. van Schaik, ads. leeraar in rechtlijnig teekenen. A. Veen, ads. leeraar in handteekenen. F. W. Ebert, concierge-amanuensis. Vereeniging van leeraren aan de inrichtingen van Middelbaar onderwijs. F. Wesseling, Lid van het Hoofdbestuur. LAGER ONDERWIJS. (Rijks-subsidie p. m. f 9100). Inspecteur voor de provincien Noord- en Zuid-Holland, Zeeland en Utrecht. J. C. Fabius, te Delft. A. J. Nijland, R. N. L., te Utrecht. Dr. K. W. van Gorkom, te Baarn. Flaatselijke commissie van toezicht. Dr. H. J. Reynders, Ds. C. Rasch. M. L. Celosse (Weth.), Pres. J. W. Jorissen, Seer. J. P. G. Kok Cz., RIJKS-NORMAALINRICHTING. H. W. de Heus, Directeur, leeraar in de Nederlandsclie taal, lezen en schoonschrijven. A. M. Kollewijn Nz., leeraar in geschiedenis. J. van der Horst, leeraar in aardrijkskunde en algebra. N. van Veen, leeraar in reken- en meetkunde. A. Bongers (Vuursche), leeraar in natuurlijke historie en physica. P. Keete (Leusden), leeraar in paedagogie en geschiedenis. I. M. J. Hoog, leeraar in de Fransche taal. J. L, Wolter, leerares in zang. R. Cruyff, leeraar in handteekenen. F. Rauh, leeraar in gymnastiek. S. C. J. Verwey, leerares in nuttige handwerken. Afd. van het Ned. Onderwijzersgenootschap. J. van der Horst, Pres. G. Nijsen (Stoutenburg), Vice- pres. R. van 't Wei, Penn. P. van den Hooff Az., Seer.

Adresboeken Amersfoort | 1900 | | pagina 75