88 Christ. Zangvereeniging „Looft den Hecr." Ds. W. J. Meiners, Voorz. H. Koopmans, Directeur. Christelijke Zangvereeniging A. E. Blok, Directeur. J. Meyer, Seer. H. Klomp, Perm. Zangvereeniging „Zang veredelt." H. v. d. Pijpekamp, Seer. J. de Valk, Penn. Door Vriendschap verbonden". L. van Achterbergh. echtg. van A. E. Blok. T. van den Blink, Voorz. L. E. D. Langeveld, Ond.-voorz. J. A. Huisman, Seer. Zangvereeniging. M. J. Snijders, Penn. G. C. Schellinger, Com W. Kraan, Penn. H. Arts, Bibl. 0. Akkerman, Directeur. B. van Keulen, Voorz. H. J. v. d. Brink, Ond.-voorz. A. Bac, Seer. Onderofficiers-Zangvereeniging. H. Ph. Th. Hendrilts, Direct, W. F. Brinkman, Bibl. Christelijke Jongelings-vereeniging Ps. 119 9. met daaraan verbonden Knapenvereenig. Samuel" en Zondagschool. Ds. W. J. Meiners, Voorz. H. v. d. Pijpekamp, Seer. J. de Valk, Penn. J. Blom, Bibl. Gymnastiek- en schermvereeniging Wilhelmina," verbonden aan de Christ. Jongelings-vereeniging. C. van Zwol, Wapenmeester. J. H. Boelens, Directeur. L. T. van Zwol Jr., Voorz. J. de Valk, Seer. W. op 't Hof, Penn. Christelijke miiitaire Jongelings-vereeniging „Sticht elkander," met daaraan verbonden reciteer-vereeniging .Oefent U." H. Kremer, Pres. I C. H. Valkenburg, Penn. H. J. Kaldeway, Seer. Gereformeerde Zondagschoolvereeniging ,Jachin," als rechtspersoon erkend. K. Kok, Pres. E. J. van Ommen, Seer. Christ. Jongedochters-vereeniging „Werkt terwijl het dag is." J. Geitenbeek, Pres. iPenn. S. van Surksum, Seer.

Adresboeken Amersfoort | 1900 | | pagina 94