94 Df.pt. XV. Bolderstr. en gedeelte van Bloemendal. K. Teeling (Hoofd). Dept. XVI. IIet Zand n.z., Weverssingel n.z., Kampstr. w.z., Koningstr., Teutstr. z.z. Breedesteeg, Spieringsteeg, Achter het °ude weeshuis z.z., St. Agathastr. w.z., Plantsoen en Groote Spui. H. E. van Sweden (Huofd). Dept. XVII. Woningen onder Amersfoort, binnen den Utr. weg z.z., de Beek, Heiligenbergerbeek, Arnh. weg, Beekstr. en Luiaard. J. van der Horst (Hoofd). Dept. XVIII. Woningen onder Amersfoort aan den Soester- vveg, (Eernzijde). L. Huitenberg (Hoofd). Dept. XIX. Woningen onder Amersfoort aan den Soesterweg, (Spoorbaanzijde). L. van Aehterbergh fHoofdJ. Dept. XX. Woningen onder Amersfoort, tusschen de rivier de Eem en de Beek tot den ouden Soesterweg, en het voor- malig Sasje. h. W. van Esveld (Hoofd). Dept. XXI. Woningen onder Amersfoort, binnen de rivier de Eem, de Beek en den Hoevelaker straatweg n.z. A. Latenstein van Voorst (Hoofd). Dept. XXII. Woningen onder Amersfoort, binnen den Hoe velaker straatweg z.z., de Beek en de Heiligenbergerbeek. P. J. Frederiks (Hoofd). Comite van Dames voor kleeding. J. F. 0. H. Hartogh Heys, echtg. van A. M. Tromp van Hoist, E. Middelburg, C. C. van Lanschot Hubrecht. Amersfoortsche ToynbeeVereeniging „Ons Huis," als rechtspers. erkend bij kon. besluit 3. Oct. 1900, no. 35 I). Gerritsen, Voorz. I J. W. Middelburg, Penn. Prof. J. II. Berends, Seer. J. Voorthuysen, echtg. van D. Gerritsen, J. J. Steen, J. J. van der Elst, Ds. I. Uooykaas, O. Akkerman, Corn. Huitenberg, T. L. Blok, W. Jagtenberg, C. Brouwer, Mej. E. Middelburg.

Adresboeken Amersfoort | 1901 | | pagina 100