Distrids-commissie. 99 P. Cohen, echtg. van P. E. Rintel. S. Stodel, echtg. van I. Gosschalk. H. L. Klein, Bode. Deze vereeniging voorziet in eenige behoeften van armen. Jacob van G-elder's stichting." A. Herschel Bz., R. J. C. P., 1 Ph. Meijers, Pres. I J. Schulman, E. L. Visser, Vice-pres. j H. Herschel (Amsterdam). I. J. Cohen, Seer. H. L. Klein, Bode. Personen boven 70jaren en hulpbehoevenden boven 65-jarigen leeftijd worden voor rekening van deze stichting verpleegd. Centraal Israeiietisch weeshuis te Utrecht. A. Visser, Correspondent. Afdeeling Amersfoort en Omstreken van de „Alliance Israelite Universelle." E. L. Visser, Pres. I D. Heymans van der Douwer, J. van Vollenhoven, Penn. Seer. H. L. Klein, Bode. Sub-commlssie der maatschappij van weldadigheid. Mr. F. D. graaf Schimmelpen- Jhr. Mr. A. M. C. Sandberg, ninck (Baarn), Pres. i Penn. M. L. Celosse, Seer. Dr. A. H. C. van Driel, E.L.H. van Lanschot Hubrecht. Fonda ter aanmoediging en ondersteuning van den gewapenden dienst in de Nederlanden. A. J. de Koff, R.N.L., Pres. I E. L. H. van Lanschot Hu- Mr. A. Stheeman, i brecht, A. M. Tromp van Hoist, R.N.L., I J. H. Krudop, Penn. I J. Doornbos, W. Frans, Secretaris. H. van Manen, Bode. „EENDRACHT," vereeniging van actief dienende onderofflciei'en en gehmvde mindere militairen en militaire geemployeerden beneden den rang van Officier, behoorende tot de Ned. landmacht, ter verkrijging van rijkspensioen voor hunne weduwen en weezen, als rechtspers. erkend bij Kon. besl. 23 Juni 1897, no. 39.

Adresboeken Amersfoort | 1901 | | pagina 105