Bakkenes, J, timmerman, Hoogeweg 7 Bakkenes, M, in manufacture^ Arnhemscheweg 85 Balk, H J, mangelhouder, Muurhuizen 6 Balk, Th., suikerballenmaker, verzekeringsbode, Hof 36 Ballangee, J N, kapt.-paardenarts, Heiligenbergerweg 27 Balvers, mej. A M, r c liefdehuis, Muurhuizen 107 Balfoort, L C, spoorbeambte, a/d Luiaard 25 Barchman Wuytiers van Yliet, Jhr H J M, Gemeente- ontvanger van Hoevelaken, Utrechtschestraat 36 Barendregt, Mej. wed. L, particulier, Kortegracht 13a Bartelsman, J D H, conducteur, Bisschopsweg 11 Barendse, D, commissionair, Zuid-Singel 13d Bas, J W K de, Luit. Inf., Infanteriekazerne 1 Bast, A, in honingzoet, grutter, Gr. Spui 3 Bast, H J, grutter en in kruidenierswaren, Gr. Spui 5 Bast, J, broodbakker, Lavendelstraat 3 Bastert, Mr J N, koopman, Puntenburgerlaan 1 Batz, J M, Direct-rice Dames-gesticht, Soesterweg 11 Bauer, C, handelsreiziger, winkelbediende. Kruiskamp 31 Bauer, mevr. wed., Damesgesticht, Soesterweg 11 Bauer, H 0, brouwmeester Phoenix-brouwerij, Stations- plein 23 Bauer, H W, Off. Adm. Marine, Arnhemscheweg 7 Bauland, G, landbouwer. Hellestraat 70 Bauland, H, waschblebkerij, St. Andriesstraat 27 Bauland, J H, in kol. waren en groenten, Groenmarkt 8 Bauling, C W, adj.-bnderofflcier inf. Kazerne 3 Bavel, J van, admin. Garniz. nachtl., Muurhuizen 55 Beck, mej. MCE, onderwijzeres, Breedestraat 70 Bedem, J van den, klompenmaker, Kruiskamp 21 Bedem, W van den, landb., Liendertscheweg 2 Bedum, geb. Berg, mej. wed. W van den, landbouwster, Wolkerstraat 18 Bedem, H van, in kruideniersw., Bloemendalsche bin- nenpoort 3 Beeftink, G B, opzichter van fortificatien, Haspel 18 Beek, E ter, kleermaker, aanspreker, Sluisje 105 Beek, C J van, in kruidenierswaren en gedistilleerd Varkensmarkt 1 4

Adresboeken Amersfoort | 1901 | | pagina 148