Bleumers, geb. van Wijland, mej. wed., part.,Kortegr. 20 Bliekendal, A, spoorwegbeambte, buiten Kl. Koppel 16 Blink, T van den, onderwijzer, Kampstraat 13 Bloemendal. B J, directe.ur der olieslagerij van de firma Verloop Co., buiten Kleine Koppel 13 Bloemink, G, schilder en behanger,Kamperbinnenpoort 1 Blok, A E, verzeker-agent, in rijwielen, Krommestr. 29 Blok, E E, (firma wed. J Blok Zn), kachel en grof- smid, Kampstraat 05 Blok, G, kachel- en grofsmid, achter 't Oude stadhuis 5 Blok, mej, H J, modiste, Kampst.iaat 65 Blok, geb. van Ommen, mej. wed J (firma Wed J Blok Zn) kachel- en grofsmederij, Kampstraat 05 Blok, T L, schilder Kampstraat 70 Blom, J, seinwachter, Vlasakkers 28. Blom, J, part, Heiligenbergerweg 8 Blom, J, gep. mil. OIL Beekstraat 10 Blom, P A. J, Handelsagent, Zuidsingel 6 Blom, W, koopman, Soesterweg 103 Blij, geb. Vogelsang, winkelierster, Westsingel 49 Bockom Maas, mej L H C van, part, Langestraat 33 Boekelniiin, ii I' L, limziekoiulerw. Boekelinan- <le Slosson, mngn/.i.jn „Transvaal" in Linge ries, etc. L'trechtseliestraat 38. Zie, pag. 9. Boecop, P E H V L, baron van, ritmeester, Huz., Pun- tenburgerlaan 2 Boekenoogen, G, in tabak en sigaren, Langestraat 4 Boelens, J H, kantoorbediende, Soesterweg 75 Boelhouwer, R J K, korporaal Huz., Westsingel 6 Boer, F de, sergt. inf. Kazernest.raat 9 Boer, G J de, Mantelmagazijn, Langestraat 36 Boere, W A K H A, spoor-ambt., Soesterweg 17 Boers, J C, eleve-muzik, Kazernestraat 11 Boers, L H, teekenaar, Zand 1 Boersen, E J, metselaar, Muurliuizen 36 Boerwinkel, C P, procuratiehouder, Kampstraat 13 Boerwinkel Jr, F, onderwijzer, Kampstraat 13 Boerwinkel, H, in boter, kaas en eieren, Hof 28

Adresboeken Amersfoort | 1901 | | pagina 152