Bor, B C van de, smid, Soesterweg 33 Boreel, Jhr. M W, ritmeester-instructeur aan de rijschool, Utrechtschenweg 48 Borgerhoff Mulder, W H L, Maj. Dir. off. v. Gez., Gr. Koppel 13 Borgesius, J H, Boekh., Hof 15 Borst, mej. M J, part., Havik 12 Bos, A en H, suikerfabrikanten, Utrechtschenweg 58 Bos, J B, tapper, Hof 23 Bos, J J, emeritus pred. herv. gem., Muurhuizen 7 Bosch, A, in kruideniersw., Paternosterstraat 1 Bosch, A, bouwkundige, Arnhweg 40 Bosch, J H, Inspecteur centraalspoor, centraal station 16 Bosch, R, in kruideniersw., Weverssingel 32 Bosch, J N van den, in galanterien, Langestraat 17 Bosch geb. Ebert, mej. wed. M van den, in galanterien, Langestraat 17 Bosch Kemper, jkvr. C de, part., Soesterweg 5 Bosboom, J, gep. mil., Kleine St. Jansstraat 4 Bosboom, J, timmerman, Scherbierstraat 5 Boshart, W G H, serg. inf. Utrechtscheweg 33 Boshuizen, G, metselaar, winkelier in kol. waren, Bis- schopsweg 101 Boshuizen, G, kofflestroopfabrikant; in kruidenierswaren, Kampstraat 45 Boshuizen, J W, timmerman, Breedesrraat 24 Boshuizen, P, broodbakker, Leusderweg 106 Boshuizen, P J, kofflestroopfabrikant, Havik 7 Boshuizen, J M, ambt. ten hypotheekkantore, Havik 7 Boshuizen, W, metselaar, achter Luiaard 26 Boshuizen, mej. gez., modisten, Havik 7 Bosselaar, H G, (firma W A Uylenbroek), in tabak en sigaren, gedistilleerd, Bloemendal 2 Bosselaar, J E, schilder, in brandstoffen en kruideniers waren, Arnhemschestraat 21 Bosselaar geb. Uylenbroek, mej. wed. P. J, part., St. Joseph- gesticht, Muurhuizen 107 Bot geb. Slaap, mej. wed. W F G L, naaister, Wevers singel 30 11

Adresboeken Amersfoort | 1901 | | pagina 155