Bottenburg, A, kachel- en grofsmid, Zwanenhalssteeg 4 Bottenburg, mej. wed. A. van, in hout- en borstelwerk Langestraat 19 Bottenburg, mej. C G van, part., Langegracht 8 Bottenburg, J van, part., Hellestraat 20. Botti, E, (firma Botti de Reuver) in modeartikelen Nieuwstraat 25 Botti, mej. M C, part., Nieuwestraat 11 Bouhuys. B G, meubelmaker, 2 Wolfertdwarsstraat 13 Boukamp, M, mil. schrijver, concierge „Loge Jacob van Campen", "Van Persijnstraat 1 Boukamp, mej. M J, onderwijzeres, Van Persijnstraat 1 Boukamp, P, part., Westsingel 27 Bouman, G J, serg. inf., kazerne 1 Bouman, Ds. M J, part., Wilhelminastraat 7 Bouman, J, barbier, buiten de Kamppoort 29 Bouw, W, landbouwer, Lageweg 18 Bouwmeester, E, part, Breedestraat 44 Bovenkamp, W A van den, apotheker, Utrechtschestr. 10 Braams, H T D, majoor cav. chefRij- en Hoefsmidschool Arnhemscheweg 2 Brakel, M van, in kruidenierswaren, Krommestraat 7 Brandsen, Th, part. Havik 33 Brandsen, Th H G, in tabak en sigaren, gedistilleerd tabakskerver, hoofdagentschap Rajah thee Langestr. 12 Brand, H W M, ambtenaar H IJ S, Arnh.weg 20 Brand geb. Oosterhout, costuummakerij, Arnh.weg 20 Brandt, geb. v. d. Moolen, Mevr. wed. H W, part., Bergstr. 4 Brants; J J, in sigaren en wijnen, St. Andriesstraat 4 Brants, J M, kapt. art., Langestraat 89 Biasem, A C, machinist H IJ S, Utr. weg 47 Braun, K F, Logementhouder, Kampstraat 72 Brederode, C L, adj.-onderoff., inf. kazerne 3 Bree, E de, spekslager, Kampstraat 23 Bree, F de, landbouwer, Achter de Luiaard 29 Bree, F de, timmerman, Achter de Luiaard 16 Bree, G, broodfabriek, Kroontjesmolen 2 Bree, G G H de, ambtenaar H IJ S, Arnhemscheweg 60s Breemer, J T, in manuf., timmerm., Utrechtschestr. 42 12

Adresboeken Amersfoort | 1901 | | pagina 156