Brouwer, M W B, TSpoorambtenaar, Lavendelstraat 10 Brouwer, S, tapptwever, Muurhuizen 85 rouwer, T G, wachtmeester Art., Laaglandschenweg 32 louwer, W, kachel- en grofsmid, Arnhemschestr. 16 Brug, J van de, houtkooper, Kruiskamp 17 Brug, geb. van Westerlaak mej. wed. W van de, land- bouwster, St. Agathastraat 21 Bruin, mej G, huishoudster, Hellestraat 20 Brume, mej A M. de, part, Langestraat 16 Brums, C, sergt. inf., Kazernestraat 7 Brummelen, A H van, landbouwer, Soesterweg 116 Pruning, L N, organist. Beekesteinschelaan 9 Bruns mej. wed. W F H, in gemaakte onderkleeding- stukken en manufacnuren, Langestraat 86 Bruyn, geb. Schoormans, mevr. wed. C A de nart Arnh. weg 9 Biuyn, F H de, serg.-majoor inf. Kazernestraat 1 Bruyn, G F G de, leeraar gymnasium, Bergstraat 20 Giuyn, H GJ de, vleeschhouwer, Kleine St. Jansstr. 1 Bruyn, inej. M J de, modiste, Nieuwestraat 14 ruyn, P J de, chef de bureau goederenvervoer Cen- traalsp., Havik 22 Bruyn gez. de, vleeschhouwersaffaire, Zuidsingel 69 Burg, K van der. Gemeente-Ontvanger, Weverssingel24 fg.' ?oVan den' en Orgelhandel, Arnhemsche- Buig, mej. wed. W van de, part., Utrechtschestraat 16 Zand8'3!6 "d Holst' mevr" wed- P' Part» Singel Burgt, geb. de Bruyn, mej. wed. G van de, landb, Arn- hemscheweg 130 Buschenhenke, H J A, kunstschilder, Leusderweg 64 Busquet, A J A, luit. inf. Arnhemscheweg 27 Busquet, J, ambtenaar ter secretarie, verzekeringsaerent Arnhemsche weg 27 BUwe"6^7 J A A' sPoorwegambtenaar, Arnhemsche Bust-in, mej. A M" J, modiste, Varkensmarkt 5 Burje, F VV, winkelbediende, Mooierstraat 7 Sll3/clt o

Adresboeken Amersfoort | 1901 | | pagina 158