c Butzelaar, P J, slagersknecht, Kampstraat 62 Buuren, C H van, broodbakker, in kruidenierswaren, Bergstraat 2 Buuren, D van, mil. schrijver, Heiligenbergerweg 14 Buuren, P A van, majoor inf., Bergstraat 33 Buys, A. gep. mil. Arnhemschestraat 2 Buys, G J, directeur H B S. huize „Zwarte Bergje" te Oud-Leusden nabij Amersfoort Buys, H tapper, in kruideniersw., Arnhemschestr. 2 Buyskens, G, gep. mil. Soesterweg 133 Buytenhuys, E H, onderwijzer, Havik 17 Caarls, S P, in schoenen, laarzen, Langestraat 65 Callenbach. mevr. wed. C H, part., Kampstraat 32 Calveen, mej. C van, r.-c. Liefdehuis, Muurhuizen 107 Capellen, E W baron van der, Ritmeester Huz., Lange straat 35 Carabain, F J, gep. rijksambt., Bisschopsweg 14 Carbaat, C, schoenmaker, buiten Kleine Koppel S Cardinaal, H 4, serg. Inf., Ouden Dievenweg 3 Carp, Mr. B H, Griffier v/h Kantongerecht, Pieter Both- straat 1 Castein, G, serg.-maj. inf., Kazernestraat 12 Caudri, Mr. W. D, Griffier ter gemeente-secretarie, Zuid- Singel 72 Celosse, M L, procureur, wethouder, Havik 15 Celosse, mej. G M W, Muziekonderwijzeres, Havik 15 Charld, B, kapt. inf., Bergstraat 13 Christ, K, spoorweg-beambte, Hellestraat 104 Cirkel, W, vrachtrijder, Koestraat 14 Claes, W gep. mil., in visch, Arnhemschestraat 29 Clemens, A "W, huis- en decoratieschilder, Leusderweg 31 Cleeff, firma A H van, Boek-, Kantoor- en Handelsdruk- kerij, uitgave der (Oude) Amersf. Courant,Korte Gracht9 CochiuS, mej. 0 W, part., Langestraat 54 Cock Blomhoff, mevr. de wed. mr. J, part., Soesterweg 292 15

Adresboeken Amersfoort | 1901 | | pagina 159