warn Doom, W van, kleermaker, Heiligenbergerweg9 Doornbos, J, Gep. Luit. Kol. Arnh. weg 18 Doornik, wed. G van, hondenscheerster, Achter Heilige- geest 1 Dormolen, J van, sergt. maj. inf. Kazernestraat 5 Dorssen, D van, horlogemaker, Zuidsingel 64 Dorssen, geb. Loozenoord, mej. wed. D van, baker, Breedestraat 32 Dorssen, G van, sigarenfabriek, tabak en sigaren, Factorie H IJ S, Langestraat 52 Dorssen, J van, torenwachter, schilder, Hof 3 Drabbe, H G, mil, geweermaker, Kazernestraat 10 Drenth, E G, part., Muurhuizen 15 Drenthen, W, sergt.-maj. inf. Leusderweg 36' Drie, A van, landb. Kruiskamp 2 Drie, C van, boomkweeker, Birkt 2 Drie, D van, concierge Volksheil, Muurhuizen 113 Drie, H van, landb, Hoogeweg 20 DrieSnhuizen, N, poelier, Achter Heilige Geest 5 Driel dr. A H C van, gemeente-geneesheer, Zuidsingel 51 Driel, mej, M E van, muziekonderw., Zuidsingel 51 Driessen, A, broodbakker, Leusderweg 24 Duchateau, A J, part., Langegracht 16 Duinen, S J van, kofferfabrikant, in lederwaren, Kamp- straat 4L Dulmus, B, landbouwer, Soesterweg 264 Dummelen, G van, tapper, buiten Kleine Koppel 6 Dumoulin, H, gymnastiekonderwijzer, Havik 18 Dusamos, C, wachtm. huz. Ruiterstraat 16 Dussen, J B van der, Luit Huz., Langestraat no. 98 Duyster, mej. A C M J, onderwijzeres, Havik 29 E Ebeling, A J, kapt. infanterie, Arnhemscheweg 34 Ebert, F W, concirge H B S, Stationsweg 1 Eck, C J D van, landmeter van 't kadaster, lid van den gemeenteraad, Singel-Zand 9

Adresboeken Amersfoort | 1901 | | pagina 163