Entrop, J, sigai enmaker, Bisschopsweg 27 Entrop, J F, spoorambtenaar. Bisschopsweg 27 Epskamp, H, tapper, St. Andriesstraat 10 Ermers, P F H, onderwijzer, Arnli.weg 3 Ermers, Z, part. Arnh.weg 37 4..„„+-7 Erp T C van, luit. infanterie, Van Asch van Wijckstiaat 7 Es, 'wed. G van, tapster, Bloemendal 21 Es' C J, van, letterzetter, Vijver 11 Es, J van, kleermaker, Oliesteeg 6 Es J C van, boekbinder, boekhandelaar, Krommestr. 14 Es' M van, kleermaker, Kleine Nachtegaalsteeg 28 Eshof, W van den, timmerman, Flierbeekstraat 22 Esveld Rz., H van, wijnhandelaar, in gedistilleerd, Utrechtscheweg 3 Esveld, H W van, part., lid van den gemeenteraad, Utrechtscheweg 13 in Esveld, J van, in kruidenierswaren, Bloemendal 19 Esveld' J van, vrachtrijder, Lavendelstraat o Esveld, R van, timmerman, in meubelen, Langestr. 18/ Esveld Rz., W van, banketbakker, Rieuweweg Esveld. geb. de Ridder, mej. wed., part., Bloemend. 19 Everse, E, in kruidenierswaren, Koningstraat 25 Everts, A J, muziekonderwijzer, Statiopsweg 12 Eybergen, A, landbouwer, Groenesteeg 6 Eybergen, J C van, timmerman, Muurhuizen 127 Eybergen, N, tapper, Bloemendal 27 Eyken, Jac. van, schipper, buiten Kl. Koppel 6 Eyken, J van, schipper, le Wolfertdwarsstraat 18 Eykelenburg, M van, sigarenmaker, Breedestr 54 Eykelenburg, mej. N van, part., Bergstraat „2 Eijmaal, W. sergt. Inf. Utrechtscheweg 43 Eymann, A W H, sergt inf., Kazernestraat 13 Eysden, M M van, stafmuzikant, Beekstraat 3 Eysink, D H, machinist, handelaar in rijwielen, Heili- genbergerweg 58 Eysink, A, riiwielhandelaar, Arnh. weg 33 Eysvoo-el H Th., Bouwkundige, Aannemer, Langestr. 38a

Adresboeken Amersfoort | 1901 | | pagina 165