Gelder, G van, schoenm.; in schoenwerk, Zuidsingel 74 Gelder, geb. Goudvis, mej. GE van, in modes, Langestr. 105 Gelder, H van, (Firma M van Gelder Zn.) in mauf. Langestraat 43 Gelder, H van, onderwijzer, Stationsweg 9 Gelder, geb. Kreijenbroek, mej. wed. J D van, brood- bakkersaffaire, Zuidsingel 63 en Utrechtschestraat 17b Gelder, P van, koopman, Heiligenbergerweg 11 Gelder, mej. R van, part., St. Andriesstraat 4 Gelder, geb.Neijsel, mevr. wed. TG van,part., Breedestr. 70 Gelderman, 0 H G, luit. infanterie, Langestraat 76 Gellicum, J A van, luit. huzaren, Kampstraat 6 Gelink, E H, hoefsmid huzaren, Hoogenweg 28 Gemen, A, conducteur H IJ S, Oude Vlasakkerweg 14 Gemert, W van, mil., Katzernestraat 6 Genis, E H C, spoorwegambtenaar, Zuidsingel 12 Gerritsen, D (firma H Gerritsen), grossier in granen, hooi en stroo, lid van den gemeenteraad, Soesterweg 9 Gerritsen, G, koetsier, Arnh.p.wal 25 Gerritsen, H J, stucadoor, Langestraat 133 Gerritten, geb. Bunschoten, mej. wed. R, brooddepot, Soesterweg 103 Geurtsen, G, bierbottelaar, Kl. Spui 24 Geurtsen, J, opzichter, Koningstraat 78 Geus, mej. H de, part., Arnhemscheweg 7 Geuzebroek, mej. L, huishoudster, Soesterweg 3 Geijl, Ch., landmeter, Bergstraat 23 Geyn, mej. J van, in koloniale waren, Kampstraat 64 Giese, A P G F, Arts. Utrechtscheweg 1 Giese, Mevr. wed., part., Utrechtscheweg 1 Giesen, P, bijkanioor Van Gend Loos, Langestraat 62 Gijsbertse, J A, stucadoor, Westsingel 2 Gijsbertse, G B, part., van Asch van Wijckstraat 3 Gijsen, Th A, Machinist H IJ S, Kroontjesmolen 4 Gillissen, D W, zadelmaker, aanspreker, Bloemendal 10 Ginkel, C J van, melkverkooper, Kleine St. Janstraat 15 Ginkel, J van, tapper, Arnhemscheweg 93 Ginkel, H G van, landbouwer, Hoogeweg 76 Ginkel, W van, landbouwer, Hoogeweg 58 24

Adresboeken Amersfoort | 1901 | | pagina 168