Greef, gebr. de, meubelmakers, Nieuwestraat 7 Greef, J H de, tuinman, Soesterweg 99 Greef, W J de, schrijnwerker, a/d. Luiaard 24 Grenzenberg, J, slaapsteehouder, Hellestraat 33 Grimmelt, WJM, r.-k. kapelaan, Zand 31 Groebe, J, commissaris van politie, Soesterweg 22 Groenestein, G H, goudsmid, Koningstraat 14 Groenestein, M, schoenmaker, Koningstraat 19 Groenhuizen, W F A, horloge- en instrumentmaker, in uurwerken, Langestraat 42 Groenhuijzen, G, mandenmaker, Teutstraat 10 Groenhuijzen, J, mr. schilder, Muurhuizen 64 Groot, G de, spoorwerker, Soesterweg 188 Groot, D de, klerk registratie, Leusderweg 33 Groot, J J de, besteller, Markenhoef 44 Groot, P S de, boekhandelaar, Singel-Zand 1 Groot, P de, hoofd der chr. Nat. school, Beekesteinsche- laa,n 6 Groote, A W, luit. inf., Bergstraat 24 Grootendorst, J, (firma C de Jong), in schoenwerk, Hof 38 Grootheest, G- van, melkverkooper, in kruidenierswaren, Kampstraat 78 Grootveid, P, koopman, Kruiskamp 3 Guise, W C H, spoorwegambtenaar, Zuid-Singel 71 Guyot, mej. F S M, part., Puntenburgerlaan 11 H Haak, Jos M C, luit. inf., Arnhemschestraat la Haak geb. Sluijking, mevr. wed.-J H, part., Havik 17 Ilaan, H de, commies Kijksbel., Nicasiusstraat 2 Haan Gz., J 0 de, huis en rijtuigschilder, Kampstraat 22 Haan Hugenholtz, H de, luit. inf., Stationsweg 1 Haanschoten, J P, postambtenaar, Bergstraat r3 Haar Romeney, H J ter, pred. herv. gemeente, Arnhem- scheweg £6 Haaren, J A van, part., Langestraat 95 Haarsma, A, treinsmid H IJ S, Soesterweg 51 Haas, M I de, handelsagent, Havik 23 •26

Adresboeken Amersfoort | 1901 | | pagina 170