Haas, R de, banket- en pasteibakker, Langestraat 87 Haersolte van Zuthem, R 6 A Z baron van luit. inf Bergstraat 22 Haga, mej. F, part., Langegracht 13 Hagedoorn, J C Roiandus, arts, Langestraat 121 Hagedoorn, mevr. wed. J D Roiandus, part., Bergstr. 10 Hageman, W J H, sluiswaehter, concierge van Flehite Breedestr. 68 Hagen, J W van, gep. mil., Leusderweg. Ham, E M van den, klornpenmaker, Soesterw. 190 Ham, E ten, barbier, Krommestraat 23 Ham van Heijst, H P van de, Luit. inf., Beukenlaantje 1 Hamel, J W, varkenskooper, Arnhemscheweg 8 Hameis A A (firma Hamers Van Beek), tapijtfabriek, lid van den gemeenteraad, Singel-Zand 7 Hamers, D P, (firma Hamers Van Beek), tapijtfabriek, lid van de prov. staten, Nieuwstraat 4 Hamers, J A, (firma gebr. Hamers), in manufacturen en tapijten, Langestraat 93 Hamers, P J, (firma gebr. Hamers), in manufacturen en tapijten, Nieuwstraat 11 Hamers, P J H, boekhandelaar, Langestraat 39 Hamerslag, W, part., Utrechtschestraat 5 Hamersveld, F H van, schoenm., buiten Kl. Koppel 8 Hamersveld, H van, land., Heiligenbergerweg 66 Hamersveld, J van, tapper, bierhandelaar, Utrechtsche straat 6 Hammer, W, gep. mil., Weverssingel 23 Hamming, S, vrachtschipper, Kampstraat 75 Hamwijk, P J J, ketelmaker, Breedestraat 38 Hanlo, mej. I M T, kostsschoolhouderesse, Zuidsingel 44 Hanrath, mej. M C, part., Stationsweg 3 Hardenbroek van Ammerstol, G J baron van, Water- graaf Eemcollege, Heiligenbergerweg 31 Hardenbroek van Lockhorst, R A baron van, Luit. Huz., Arnhemscheweg 15 Harpen, J van, aannemer, Utr. straatweg 67 Hart, J van der, onderwijzer, Lavendelstraat 11« Hartel, Gez., modisten, Kortegracht 15 27

Adresboeken Amersfoort | 1901 | | pagina 171