Heere, Y, in brandstoffen, Teutstraat 50 Heesters, J, in manufacturen, Soesterweg £5 Heetkamp, D, verver van woll. goederen, Bloemendal 22 Hegeman, H E, gep. mil., Muurhuizen 48 Heilijgers, B, schoenmaker, Bloemendal 34 Heilijgers, H, tapper, Kleine Haag 1 Heilijgers, H, timmerman en aannemer, Schoutensteeg 1 Heilijgers, N, houtdraaier, Krommestraat 82 Heinsius, D J, kapt. inf., Zuidsingel 38 Heinz, J, spoorwegbeambte, Hooglanderweg 17 Heinz, W, spoorbeambte, Kl. St. Jansstraat 11 Hehenkamp, W C C G, in confectie, Langestraat 50 Hekhuyzen, J, koetsier, Nimmerdor, Arnh.weg 123 Hekkers, geb. van Aller, mej. C, baker, Stationsweg 7 Helderman, J, landbouwer, buiten Kamppoort 18 Heldring. 0 G H, luit.-kolonel inf., Langestraat 119 Helifer, P L, teekenaar H IJ S, Arnhemscheweg 50 Hellevoort, A, in kruidenierswaren, Lavendelstraat 10 Hellevoort, J, timmerman en tapper, Westsingel 11 Hellevoort, T, timmerman, Bloemendal 70 Helmerhorst, geb. van Leeuwenberg, mej. wed. J G, part., Langestraat 23 Heloma, M van, Burgemeester van Hoevelaken, Wilhel- minastraat 1 Helsdingen, W F C, onderwijzer, van Asch van Wijkstr. 1 Hemmers, H, brievenbesteller, Kl. St. Jansstraat 7 Hemminga, A H, timmerman, Tolstraat 4 Hendriks, geb. Everts, mevr. wed. A J, part., Zuidsingel 7 Hendriks, mej. wed. A M, in manufacturen, Langestr. 37 Hendriks, D, sergt. inf., Kazernestraat 8 Hendriks, F W, sergt.-majoor inf., Kazernestraat 6 Hendriks, G, kleermaker, Havik 20 Hendriks, HPT, stafmuzikant, muziekonderwijzer, Beek- straat 4 Hendriks, J, tuinman, Arnhemscheweg 62 Hendriks, W, stafmuzik., muziekonderwijzer, Utrecht- scheweg 33 Hendriksen, W, timmerman, Soesterweg 122 Hengeveld, H, kunstschilder, Muurhuizen 79

Adresboeken Amersfoort | 1901 | | pagina 173