31 Hoedt, J D ten, brievenbesteller, Zandgat 5 Hoef, H van den, landbouwer, Bloemendal 77 Hoefhamer, mej. H H, part., Zuidsingel 43 Hoefsloot, C ladingmeester, Centr.spoor, Wolfertsteeg 10 Hoek, H, conducteur, Bisschopsweg 41 Hoek, A van den, tapper, Appelmarkt 7 Hoek, E van den, vrachtrijder, Koestraat 11 Hoekstein, F B, sergt.-maj. tit. inf., Leusderweg, Kazerne 2 Hoekstra, R, wachtm. veld-art. Ruiterstraat 5 Hoevelaken geb. Navest, wed. B van, in kruideniers- waren, Scherbierstraat 9 Hoevelaken, H. W van, tuinraan, Nicasiusstraat 1 Hoeven, H van den, smid, Utrechtschestraat 15 Hoeymakers, G A, mil. geweerm., Ruiterstraat 18 Hof, G J van 't, telegraafbesteller, a/d Potkamp 43 Hof, H van 't, behanger, gemeente-aanplakker, West- sin gel 15 Hof geb. van Zevenhuijzen, mej. wed. H, strijkster, achter Luiaard 17 Hof, R, van 't, mr. schilder, in tabak en sigaren, Lan- gestraat 70 Hof, J R van 't, huisschilder, Kortegracht 7 Hof, P van 't, huis- en rijtuigschilder, Krommestraat 35 11 of, M R van 't, in kruidenierswaren en sigaren, Krom mestraat 39 Hofman, B, banketbakker, Stationsweg 17 Hogenboom, A T, broodbakker, Langestraat 29 Hoogenboom geb. Tolboom, mej. wed., part., Heiligen- bergerweg 26 Hoogeveen, T, besteller, Soesterweg 82 Hoksbergen, A, tapper, landbouwer, Arnh. weg 29 Hoksbergen, H, landbouwer, Bolderstraat 21. Hoksbergen, J, landbouwer, Birkt 3 Hoksbergen, J A, timmerman, Westsingel 33 Hoksbergen, R, bierbottelaar, Arnhemsche weg 29 Hoi, mej. wed. J C, schoenmaakster, Utrechtschestraat 8 Hoi, C. W, Meubelmaker Muurhuizen 71 Hoist Wz., A, part., Muurhuizen 72

Adresboeken Amersfoort | 1901 | | pagina 175