Holthe, geb. van Konijnenburg, mevr. wed. jhr. E J van, Munrhuizen 17 Holthe, jkvr. E J, van, huis-onderw., Langestraat 81 Holthe, jhr. JAP van, klerk bij de Posterijen, Muur- huizen 17 Holtman, H, waschbaas, sigarenmaker, Breedestraat 43 Holtzschue, C, part., Kampstraat 50 Hombracht, W F N von, luit. inf. Utr.weg 34 Homburg, G, tuinbaas, Soesterweg 294 Hondius, mej, M, part., Soesterweg 24 Hontele, L J, in brandstoffen, Kruiskamp 3 Hoofd, L, landbouwer, Groenesteeg 2 Hooff, geb. Volp, mej. A van den, part. Havik 9 Hooff, L van den, timmerman, Yijverstraat 19 Hooff geb. Urges, mej. wed. M van den, in kruideniersw. Zuidsingel 59 Hooff, P van den, onderwijzer, Havik 9 Hooff, P van den, gemeente-opzichter, Koestraat 9 Hooft, G, vader in 't r c jongensweeshuis, Havik 3 Hooft, A D J, tijd. leeraar H B S, Langegracht 29 Hooft, G, conducteur H IJ S, achter het Oude Stadh. 8 Hoog, I M J, leeraar H B S en gymn. Utr.weg 44 Hoogeveen, H, broodbakker, Langegracht 46 Hoogeveen, J C J, tuinman en landbouwer, Soesterweg 95 Hoogevest, J N van, flrma van Hoogevest van Nie) koper- en blikslager, loodgieter, Kamperb.poort 5 Hoogevest, T van, mr. timmerman, Breedestraat 35 Hoogevest, W van, koperslager, Zuidsingel 57 Hoogewerff, G C, "leeraar H B S en gymn., Kampstr. 34 Hoogstraal, K, borstelfabrikant, Muurhuizen 4 lloogstraten, I van, (lirina (i reeve Co., gras sier en Kruidenierswaren, Langestraat 127 Zie pagiva 33. Hoogveld, L J, opz. H IJ S, Arnh. weg 60' Hooyer, G, landbouwer, Koedijk 61 Hooykaas, I, pred. remonstr. gemeente, Bergstraat 37 Hop, C, landbouwer, Arnhemscheweg, 127 Hopman, mej. wed. J, behangerij, Koningstraat 20 Horsen, mej. wed. J A H van, part., achter Luiaard 3

Adresboeken Amersfoort | 1901 | | pagina 176