Houtzaager, A P, firma Houtzager van Veen), onder- nemer stoombootdienst op Amsterdam, handel in rijstemee], teer, pek, enz., Groote Spui 15 Houtzager, A G, schilder, Leusderweg 1 Houtzager, P, remmer, centi'aalspoor, Soesterweg 154 Hoven, G van den, melksli.jter, tapper, Krommestraat 50 Hoven, P van den, in suikerwerken, broodbakker, Krom mestraat 13 Ho ven,T van den, landb. tap. en kruideniersw., Bloemend. 24 Hovestad, D, bakker, Wolfertsteeg 10 Hubers, D, tabakhandelaar, verzekeringsagent, (firma Hubers Zn.) Kleine Nachtegaalsteeg 4 Hubers, M H E, sigarenfabrikant, Kl. Nachtegaalsteeg 4 Hubrecht, mej. C C, van Lanschot, part., Beukenlaantje 2 Hubrecht, E L H van Lanschot, gep. luit.-kol. cav., Beukenlaantje 2 Huijsing, D, part., Kampstraat 29 Huisinga, J, notaris-klerk, van Asch van Wyckstraat 13 Huisman, J A, onderwijzer, verzekerings-agent, Beekstr. 2 Huisman, S, aanspreker, omroeper, Scherbierstraat 3 Huisken, H, ploegbaas, Hoogeweg 84 Hulst, A, timmerman, Weverssingel 34 Hulst, G, in boter, kaas en eieren, Hof 42 Hulst, mej. wed. H, Groote Koppel 12 Hulst, J, stucadoor, Breedestraat 12 Hulst, J H, stucadoor, Oude Vlasakkerweg 4 Hulst, W, smid, Papenhofstede 2 Hulstijn, mej. H, onderwijzeres, Langestraat 84 Hulstkamp, J H, part. Groote Koppel 10 Hurk, J A van den, hoefsmid, Gr. Nachtegaalsteeg 6 Hurwitz, H, leeraar Ned. Israel, gem., Appelmarkt 12 Hurwitz, mej. R E, S en C, modisten, Appelm. 12 Husken, H A, schoenmaker, Bloemendal 7 lluurdeman, H F, Rijkskl. hypotheekk. St. Andriesstr. 5 Huurdeman, J E, kachel- en grofsmid, Muurhuizen 84 Huurdeman, H W, part., Kerkstraat 6 Huurdeman geb. Mekers, mej. wed. W, tapster, Teut- straat 44 Huygen, G, kleermaker, Groote Spui 7 34

Adresboeken Amersfoort | 1901 | | pagina 178