Jansen, J, part., Nieuwestraat 26 Jansen, W, timmerman, Nieuwestraat 26 Jansen geb. Rosendaal, mej. wed., in suikerwerk, Wevers- singel 15 Janssen, C, in kruideniersw., Arabtenaar ter Gemeente- Secretarie, Utrechtschestraat 5 Janssen, P, koster r-k kerk, Elleboogsteeg 6 Janssen, W A G, schoenmaker, Paternostersteeg 17 Jasink, B, luit. infanterie, Utrechtscheweg 22 Jebbink, H, Dir. Expeditie-onderneming Yan Gend en Loos, Langestraat 113 Jehaes, J, part., Hooglanderweg 14 Jeekel, 0 A, luit. infanterie, Van Asch van Wijckstr. 17 Jekel, H, timmerman, Teutstraat 10 Jekel, H J, timmerman. Bisschopsweg 65 Jekel, J, schoenmaker, Muurhuizen 51 Jekel, J A, timmerman, Teutstraat S Jekel geb. Laashoven, mej. M G, baker, Teutstraat 8 Jellesma geb. Bar, mevr. wed., part., Van Asch van Wijckstraat 1 Jens, B J, logementhouder en tapp., Utrechtschestr. 29 Jens, C J, landbouwer, achter Beekestraat 13 Jens geb. Van de Grift, mej. wed. .J A W, part., Utr.str. 29 Jespers, F J H, part., Soesterweg 8 Jochems, J A, stafm,, Bisschopsweg 17 Joncheere, J R de, luit. huzaren, Langestraat 30 Jong, B de, handelsreiziger, Kortegracht 5 Jong, H C A de (flrma A v. Beek Rz.) tabakskerver, in tabak en sigaren en gedistilleerd, Kampstraat 2 Jong, J A G de, part., Westsingel 48 Jong, M W F J de, in manufact., effecten, Langestraat 5 .lough. J S .1 de, (firnia Greeve A Co.,) grassier in kol. waren, Langestraat 52 Jongh, M D J de, luit. inf., Langestraat 111 Jongh, C de, part., Kampstraat 19 Jongh, C de, leeraar Institnut Dalhuizen, Utr.weg 53* Jonghaus, mej. A J P, Centraalstation 16 Jonker, A, serg.-maj.-tit. inf. Kazernestraat 1 Jonker, J, spoorwegambtenaar, Bisschopsweg 15 36

Adresboeken Amersfoort | 1901 | | pagina 180