Joor J G, part., Kampstraat 27 Jordense, R, verzekeringsogent, buiten Bloemendal 29 Jorissen, J B, directeur gem.-reiniging, Nieuwstraat 12 Jorissen, J W, Arts, Muurhuizen 19 K Kalken, A H van, Handelsagant, lid van den gemeente- raad, Langestraat 20 Kallenbach, K, kleermaker, achter de h. b. s. 7 Kalleveen, G van, part., "Westsingel 16 Kalleveen, T van, bode van een begrafemsfonds, aan spreker, Bloemendal 26 Kalveen, C van, barbier, Bloemendal 3:, Kalveen, 0 A van, kachel- en grofsmid, Breedestraat 14 Kam, J G, Emer. pred. Ned. Herv. Gem. Beukenlaan 3 Kam! G, part. Beekesl einschelaan 8 Kam, mej. H W, part., Beekensteinschelaan 8 Kam W H, Gem.-architect, Korte Beekstraat 3 Kamer, C, verzekeringsagent, Bisschopsweg 59 Kamerbeek, J C E F, apothekersbediende, Kortegr. Ida Kames, L, keurmeester, visch, opzichter van de schot- balksluis en van de loskade, Kleme Koppel 66 Kamman, 0, adj. onderoff. cavalene, Beekest.laan 5 Kamp, geb. Jehaes, mej. wed. C T, part., Hooglanderweg 14 Kamp, G A, part., Weverssingel 5 Kamp, A van den, huisknecht, Soesterweg 2 Kamp, D F van, bakker, Soesterweg 49 Kamp, J van de, varkensslager, Arnhemschestraat 29 Kamp, G van de, vleeschhouwer, Arnhemschestraat 3 Kamp, E van de, Arnhemschestraat 29 Kamps, J, conducteur H IJ S, Onde Ylasakkerweg Kammeyer, 0, kleermaker, Kampstraat 73 Kampen, mej. M M van, winkeljuffrouw, Langestraat Kamperman, geb. Milller, mej. wed. G, melkvrouw, bui ^en Kleine Koppel 34 Kamsteeg, J, hoefsmld huzaren, Hoogeweg 4 Kars, C Th, r. c. Kapelaan, Zand 31 Kursbergen, G, metselaar, a/d Luiaard 18 37

Adresboeken Amersfoort | 1901 | | pagina 181