Karsbergen, Ph, metselaar, Arnhemscheweg 1 Kaspers, A, schilder. in kruidenierswaren, Muurhuizen 97 Kaspers, G, behanger, tapper, in kruidenierswaren. West- sin gel 19 Kasteele, L van de, spw.ambt., Beekensteinschelaan 3 Keeken, G van, schoeninaker, Stoovestraat 3 Keetell, J A F, kapt. inf., Groote Bergstraat 29 Keetell, geb. de Lannoy, mevr. wed. W J H G, part., Groote Bergstraat 6 Kekea, mej. A M van, naaister, Weverssingel 36 Kelder, G W, s.hilder, Bouwmaatschappij 10 Kempkes, G, zeeppoedermaker, Hooglanderweg 16 Kenninck, F, prof. Past. r. k. gem. van den Oud- Bissch. Ivlerezie, Zand 15 Kenninck, mej. M C, part. Zand 15 Kepper, E, luit. inf., Langestraat 24 Kerkhoff, J, beedigd klerk ten hypotheekkantore, Zuid- singel 50 Kerkhoff, geb. Yet, mej. wed. J Z, waschbleekerij, Hei- ligenbergerweg 1 Kerkhoff, mej. M S, waschbleekerij, Heiligenbergerweg 1 Kerkhoff, R L, waschbleeker, Heiligenbergerweg 1 Kerkkamp, A M, tijd. leeraar h. b. s. Arnh.weg 4 Kerkmeijer, P, Baasfitter, gem. gasfabriek Smallepad 4a Kerltng, K J, sergt.-maj. inf., Kazernestraat 2 Keseling, W G, landbouwer, Soesterweg 268 Kessel, I) H van, wachtm. huzaren. Ruiterstraat 4 Retting, mej. H H, part., Appelmarkt 10 Keulen, A van, tapper, Breedestraat 51 Keulen, J van, metselaar, Wolkerstraat 8 Keulen, J van, inetselaar, Wolfersteeg 18 Kieft, W van de, wachtm. art., Ruiterstraat 8 Kienstra, mej. wed. J G, tapster, Hof 20 Kiepe, F, adj.-ond. infanterie. Kazerne 4 Kiers, M, part. St. Andriesstraat 14 Kilian, R, in antiquiteiten, Groote Spui 17 Kinschot, Jhr. H F van, luit. huz. Heiligenbergerweg 25 Kisner, E, schoenmaker, St. Andriesstraat 26 Kisner, F J, onderwijzer, St. Andriesstraat 26

Adresboeken Amersfoort | 1901 | | pagina 182