Krudop, J H, part. Kraan, J, kleermaker en aanspreker, Muurhuizen 56 Kraan, J, oppasser, Drieringensteeg 2 Kraan, J, Breedestraat 40 Kraan, J, timmerman, Bouwmaatschappij 12 Kraan, mej. J, naaister, Breedestraat 40 Kraan, S; schilder, Breedestraat 40 Kraan, W, onderwijzer, Kampenbinnenpoort 3 Kraan, W, in kruidenierswaren, Kr. Ledenstr. .20 Kraanen, geb. Bauer, mej. wed. B, in touwwerk, Laven- delstraat 8 Kraanen, H, schoorsteenveg. Lieve Yr. Kerkhof, 9 Kraanen, Ph, A, schoem., in schoenw., Krommestr. 15 Kradolfer, G, elbve-muzik. Kazernestraat 8 Kreeft, mej. Th. onderwijzeres, Korte gracht 5a Kreek, geb, Zevenboom, mej. C P de, winkelierster, Havik 5 Kreikamp, geb. Wernsen, mej. wed, A, baker, Kampstr. 59 Kreikamp, H, landbouwer, Monnikenpad 22 Kreikamp, J landbouwer, Heiligenbergerweg 41 Kreikamp, W E, landbouwer, Dorresteinschesteeg 2 Kreijermaat, B, Agent v politie, Nachtegaalstr. 8 Kremer, H, congierce mil. Tehuis, Beekstraat 1 Kreuzer, J C, in manufacturen, Arnhemscheweg 6S Krieger, A J, Ingenieur, Kleine Bergstraat 12 Kroes, H, architect, Hooglanderweg 3 Kroes, geb, Methorst, mej. wed. F, in kruideniersw., Koningstraat 40 Kroes, Th, kantoorbediende, schoenmakerij, in schoen- werk, Kortegracht 21 Krol, mej. G en C, part., Langegracht 7 Krol, J A, schoenmaker, St. Joseph-gesticht Muurhuizen 107 Krol, J W winkelbed. Weverssingel 36 Kron, F, bierbrouwer, Groote Bergstraat 30 Krook, L J, stafmuziekant, Utrechtschestraat 17 Krook, geb. Visser, mej. C M, in tabak en sigaren Utrechtschestraat 17 Kroon, mej. C M en M E, part., Singel-Zand 21 Kroon, mej. S, winkeljuffr., Langestraat 14 5

Adresboeken Amersfoort | 1901 | | pagina 186