Lakerveld de Heus, A J van, luit. inf., Langestraat 19 Lambrechts, A, in brandstoffen, Groenmarkt 18 Lammerts van Bueren, J D, kofflehuishouder, Arnhem- scheweg 10 Lancee, F, kleermaker, Krommestraat B1 Land, W van 't, tapper, Hof 34. Langebaerd geb. Tobbe, mevr. wed. C, part., Langestr. _6 Langenbach, W. bakker, Wolfersteeg 6 Langenberg, F W, conducteur H IJ S, Leusderweg 38 Langeveld, LED, spoor-ambt., Weverssingel 9 Lankes, W H, bierhuishouder, Langestraat 85 Lansaat, H, sigarenfabr., in tabak en sigaren, Soesterw. 06 Larmenb, J B, wachtmeester bij de Hoefsmidsschool, Heiligenbergerweg 5 Laseur, J, landbouwer, veehouder, Zogstraat 1 Latenstein van Voorst, A, gemachtigde van de hout- koopersflrma Koekebakker, Westsingel 12 Laurijssen, J A, schoenin., aanspr., verzekeringsbode, Bisschopsweg 97 Leek, F van der, winkelier, Bloemendalsche binnenpoort 4 Leenards, H, kleermaker, Langestraat 120 Leenards, J, barbier, St. Andriesstraat 16 Leeninga, H, timmerman, Soesterweg 94 Leenhard, G, handelsagent, Appelmarkt 14 Leer, A L van, rijks-kommies, Havik 31 Leer geb. van Rees, mej. wed., Weverssingel 13 Leeuw geb. Belser, mej. wed. J de, part., Soesterweg 93 Leeuw, mej. C P van der, part. Nieuweweg 5 Leeuw, mr. J van der, advocaat-procureur, secr.-penn. heemraadschap „de Bern," correspond. Nederl. Bank, Muurhuizen 11 Leeuwe, L de, parapluiemaker, Hof 5 Leeuwen, D M van, kapt. inf. Groote Bergstraat i Leeuwen, geb. Batenburg mevr. wed. van, part., Groote Bergstraat 7 Leeuwen, H K, spoor-ambt. Langestraat 13 Leeuwen, J J van, kapt. inf. Groote Bergstraat 35 Leeuwen, mevr. wed. J van, part. Arnliemscheweg 16 Leeuwen, P A van, luit. art. Arnhemscheweg 16 44

Adresboeken Amersfoort | 1901 | | pagina 188