M Maanen, J van, smid, Hoogeweg 40 Maarschalkerweerd, J A, in tapijten, Langestraat 34 Maas, C, in lingeries, Langestraat 89 Maas, M, gep. stafmuziekant. Utrec.htschenweg 45 Maas, A L, stafmuziekant, Utrechtschenweg 45 Maas Geesteranus, H G J, luit. huzaren, Langestraat 87 Maassen, J, ziekenoppasser, Flierbeekstraat 6 Maater, G, Agent firma Loeb, Tolstraat 2 Maater, J, spoorwegbeambte, Soesterweg 55 Malestein, A, spekslager, vleeschhouwer, Langestraat 141 Malestein, J, landbouwer, Liendertscheweg LO Man, geb. Fabritius, mevr, wed., part., Bergstraat 11 Manen, H van, gemeentebode, concierge raadhuis, West- singel 9 Manen, J T, van, koperslager, Krommestraat 16 Manne, A, in beschuit, Breedestraat 6 Manne, mej. J A, in kruidenierswaren en gedistilleerd. Markenhoef 46 Manse, J C, bode van den schuttersr., Weltevreden 2 Mansvelt, geb. Suringar, mevr. wed. A J van, Muur- huizen 5 Manten, W, tapper, Lievevrouwekerkhof 5 Marijne, E F, part. Utr.weg 24 Marin, A G., Assoradeur, Collecteur Staatsloterij, Groote Bergstraat 9 Marinus, K, bierhuishouder, in kruidenierswaren, Leus- derweg 5 Maris, G J, luit. cavallerie, Kampstraat 33 Mark, P van de, Hypotheekbewaarder, Beekest.laan 1 Marcus, F G, part. Zuid-Singel 52 Marcus, mej. W E J, part., Zuid-Singel 52 Markus, T B P, sergeant infanterie, Leusderweg 44 Martens, geb. van Antwerpen, mej. wed. J. J. part., Nieuweweg 1 Martens, Jhr. L, part. Utrechtschenweg ong. Mastenbroek, E, landbouwer, Hoogenweg 47l Massa, J J, broodbakker, Kampstraat 1 47

Adresboeken Amersfoort | 1901 | | pagina 191