Mill, mej. S M van, Korte Bergstraat 15 Misset, mej. J P M, modiste, Varkensmarkt 5 Moer, J L van der, luit. inf., Arnh. weg 44 Moerman, C, onderwijzer, Kampstraat 13 Mol, A, part., Lavendelstraat 8 Mol, A, mil. kleermaker, Leusderweg 2S Mol, A I, parapluiemaker, schoorsteenveeger, Kamper- binnenpoort 7 Mol, J, mil. kleermaker, Westsingel 40 Mol, J, schoenmaker, Muurhuizen 109 Moll, dr. D P, leeraar H B S, Stationsweg 1 Moll, dr. J H, rector v/h gymnasium, Utr. weg 14 Molenaar, mevr. wed., part. Kampstraat 60 MOiler, G P, spoorambtenaar, Soesterweg 47 Moorselaar, M van, spoorwegbeambte, Soesterweg 172 Mooy, T, kapper, Zuidsingel 1 Morien, 0 C, adj. onderoff., d.d. off. veld-art., Beekstr. 9 Morre, H J, spekslager, Bloemendal 13 Morren Sr., H H E, gem. heel- en verlosk. Langegr. 28 Morren Jr., H H E, arts, Nieuwstraat 21 Mossing, S, landbouwer, Birkt 4 Mosterdman, G. timmerman, Bloemendal 11 Mosterdman geb. Tammeling, wed. W. tapster, Koning- straat 43 Mots, M de, spoorwegbeambte, Wolferstraat 8 Mourik, C van, in manufacturen, Bloemendal 39 Mouthaan, P A, conducteur H IJ S, Soesterweg 39 Mouton, J G, dirocteur Naamlooze Vennootschap Amers- foortsche Tapijtfabriek, Hooglanderweg 8 Mulder, E, vleeschouwer, Nieuwstraat 2 Mulder van de Graaf, HOC, luit. kwartierm. Arnh. weg 9 Mtiller geb. Kamp, mevr. E G, part., Bergstraat 28 Muller, G L, Commissionnair in Effecten, Arnh.weg 13 filler AT Co.. Coimiiissioiiairs in Effecten, Lan- gegracht 29 Muller, J Th, kappersbediende, Langestraat 71 Munster, G E S van, koffiestroopbrandster, Wever- singel 41 Munster, J H van, koster r. c. kerk, Singel Zand 29 50

Adresboeken Amersfoort | 1901 | | pagina 194