Onnes, J, boekdrukker, boekhandelaar, uitgever, Laven- delstraat 1 Ooik Sr., T van, tuinman, Arnhemscheweg 107 Ooik, P van, broodbakker, Arnhemscheweg 109 Ooik, J T van, tapp. bierbott., Beestenmarkt 2 Oorschot, J van, gep. mil., Hoogenweg 15 Oort, H van, sigarenmaker, achter Luiaard 18 Oosterman, W C, onderwijzer, Krommestraat 12a Oosterveen, M R N, in kruideniersw., Arnh.straat 11 Oosterveen, geb. Loos, mevr. wed. part., Oliesteeg 1 Oostinjen, T J, schilder, Plierbeekstraat 7 Oostveen, J P van, tuinman, Smallepad 5 Ooijen, A A van, serg. inf., Kazernestraat 7 Opscherper, H, metselaar, Bloemendal 63 Os, A G van, tijd. leeraar H B S, Kortegracht 12 Ossendrijver, H, landbouwer, Lageweg 12 Otte, E, koffiehuish., handelaar in wijn, bier, gedistilleerd en alle soorten bronw., Heiligenbergerweg 2 Otto, J J, klerk, Bisschopsweg 7 Otten, D, maioor brigad. rijksveldwacht, Utr.weg 37 Otte, J R, serg. inf., Kazernestraat 13 Oudraad, mej. H, rijkstelephoniste, Weverssingel 9 Oudraad, G, sigarenmaker, Weverssingel 9 Ouwerkerk, P, winkelbed., Mooierstraat 23 Ouwerkerk, J M van, notarisklerk, Beekstraat 20 Ouwerkerk, T van, postambtenaar, Beekstraat 20 Ouwerkerk, C van, schoenmaker, Arnhemschestraat 23 Overbeek, G, part., Weverssingel 26 Overbeek, H G G, r. c. kapelaan, Langegracht 4 Overbeek, J B, leerl. machinist, Soesterweg 23 Overbosch, A, rijks-veearts, plaatsverv. districtsveearts, Muurhuizen 57 Overbosch, mej. R G, onderwijzeres, Muurhuizen 57 Overdijk, C, part., Hellestraat 106 Overeem, J, schilder, Arnhemscheweg 84 Overgoor, H, veehandelaar, Kampstraat 43 Overgoor, mej. J M G, Langestraat 12 Ozinga, S, heilgymnastiek-onderwijzer, Wijersstraat S Ozinga, F, onderwijzer, Utrechtscheweg 536

Adresboeken Amersfoort | 1901 | | pagina 198