Pitlo, mej C G, part, Breedestraat 22 Plank, G M van der, directeur gasfabriek, Kampstr. 92 Plank, J van der, Procuratiehouder, Rampstraat 31 Plante, B, spoorwegbeambte, Soesterweg 179 Plante, geb. Bijl, mej. A M, part. Westsingel 37 Plateringen, J J van, sigarenfabrikant, Weverss. 37 Pleines, C zeeppoederfabrik., Korte Bergtr. 3 Plomp, C J, ontv. der Registratie, Heiligenbergorweg 4 Ploos van Amstel, mej. C M, Damesgesticht Soesterw. 11 Pol, A van de, waschbleekerij, achter Luiaard 59 Pol, G van de, spoorwegbeambte, Arnhemscheweg 81 Pol, P van de, timmerman, Koningstraat 17 Pol. T P van de, photograaf, Korte Beekstraat 5 Pol geb. Fennis, mej. wed. L van de, waschbleekster, achter Luiaard 59 Polak, M, kassier, in effecten, Heiligenbergerweg 8 Polet, K, huisknecht, Utrechtscheweg 4 Poll, jhr. W H J van der, luit. huz., Utr.-weg 10 Polleman, H, tuinman, Oude Ylasakkerweg 22 Polleman, R, tuinbaas, Oude Soesterweg 4 Polman, N, spoorwegbeambte, Soesterweg 123 Pommer, J C, sergt. Inf., Leusderweg 66 Pon, geb. van den Burg, mej. wed. G, part., Langestr. 96 Pon, M, handelsreiziger, Langestraat 96 Ponne, rnevr. wed. H G, part.. Utrechtschestraat See Pool, M S de, koopman in zijde, enz., Kampstraat 66 Poort, mej. J en J F, part., Havik 28 Poort, W G, in rouwgoud, Singel-Zand 5 Posthuma Jzn., S, inspecteur van politie, Kortegracht 15 Postma, A, scheepstimmerman, Muurhuizen 69 Postma, D, luit. Inf., Zuid-Singel 75 Pothoven, B, part., Heiligenbergerweg 41 Pothoven, J, landbouwer, Groenesteeg 4 Pothoven, J G, tuinman, Groenesteeg 5 Pothoven, geb. Schouten,mej. wed.R,landb.,Vlasakkers 32 Pothoven, R, boekbinder, Koestraat 1 Praag, J van. in fruit, Muurhuizen 36 Prang, G, kantoorbediende, Stationsweg 6 Priem, H, bierbottelaar, achter de H B S 9 57

Adresboeken Amersfoort | 1901 | | pagina 201