Priem, H, timmerman, Bouwmaatschappij 12 Priem, W, tapper, St. Jorisstraat 2 Prikken, mr. J C H, advocaat-procureur, lid van den gemeenteraad, Muurhuizen 27 Prins, A, aanneiner, Leusderweg 48 Prins, C, part., Weverssingel 11 Prins, C, bouwkundige, Arnh. weg 30 Prins, C J, broodbakker, Utrechtscheweg 36 Prins, C J F, onderwijzer, Kerkstraat 3 Prins geb. Fortuin, Mevr. E E, Rijkstelephoniste, Kerkstr. 3 Prins, D C, deurwaarder, makelaar, Muurhuizen 77 Prins, D, broodbakker, Hof 26 Prins, G, timmerman, aannemer, opperbrandmeester, Utrechtschestr. 11 Prins, geb. Havekotte, mej. wed. J, Kerkstraat 3 Prins, mej. P H, modiste, Weversingel 9 Prins, geb. Langeveld, mej. wed., part., Weverssingel 9 Puffius, W, kapitein inf., 'Groote Bergstraat 18 Pull, mej. C J C, verpleegster, Langestraat 21 Pusch, J A, stafmuzikant, Utrechtscheweg 41 Put, C W van der, kleermaker, Bloemendal 8 Putman, H G, barbier, in spek en vleesch en brand- stoffen, Lievevrouwestraat 33 Putman, J J H, wasch- en strijkinrichting, Muurhuizen 99 Putman, J W, kleermaker, Oliesteeg 10 Putman, geb. Martens, mej. wed. T, modiste, Nieuweweg 1 Putman Cramer, J W, havenmeester, handelsagent, agent in prima Cognac, enz., buiten Groote Koppel 7 Putten, A van, melkverkooper, St. Jorisstraat 54 Q Quanjar, F J, luit. der infanterie, Varkensmarkt 2 Quarles de Quarles, P G L baron de, kapt. art., Beeke- stein 10 Quint, C A, conducteur H IJ S, Oude Ylasakkerweg 22 R Raadgeep, A D, tijd. leeraar H B S, Utrechtscheweg 51 Raadt, J C F de, fourier veldart., Ruiterstraat 14 58

Adresboeken Amersfoort | 1901 | | pagina 202