Rijswijk de Jong, J A Th. H F van, Tandarts, Groote Bergstraat, hoek Arnhemsche weg 1 Riksen, J, koopman, Bloemsndal 68 Riksen, R, tapper, Achter het Oude Stadhuis 1 Riksen, W, stoker, Wolfertstraat 8 Rintel, E Ph, in manuf. en confectie, Zuidsingel 11 Rintel, J, in manuf. en confectie, Varkensmarkt 8 Rintel, M Ph, in manuf. en confectie, Varkensmarkt 8 Rintel, Ph, koopman, Varkensmarkt 2a Riphagen, G, conducteur H 1J S, Oude Viasakkerweg 10 Rochemont. mevr. wed. de, part. Utrechtschenweg 58 Rolufs, J F B, chef de bureau Javasche bank, Beeken- steinschelaan 4 Roland Hoist geb. Postbumus, mevr. wed. A. part., Singel-Zand 39 Roemer, mej. A M van de, apothekersbed. Gr. Koppel 10 Roemer Dz„ N van de, part. Gr. Koppel 10 Rompel, S D B, apotheker, Hof 2 Rood, mevr. wed. J van 't, part, Utr. weg 491 Roodestein, C, makelaar, verzek.-agent, Kerkstraat 2 Roos, J de, broodbakker, Bloemendal 41 Roos, L M, part., Pothstraat 13 Roosenburg, J G Berkman, notarisklerk, Westsingel 24 Rootselaar, dames van, part., Singel-Zand 35 Roozendaal, H J, winkelbediende, Weverssingel 36 Rosbach, F J G, horlogemaker, Groote Spui 5 Rosbach, mej. J A, in garen en band, Langestraat 68 Rosier, Jj kleermaker, Groote St. Jansstraat 3 Rosier, J, kleermaker, Bloemendal 57 Rosier, Sr., J, verzeker.-agent, achter 't Oude Stadhuis 3 Rossier, S, kleermaker, Bolderstraat 24 Rossem geb. van Gorkom, mevr. van, part., Korte Berg straat 13 Rost, N E, kapt.-kwartiermeester, Zuidsingel 41 Rouendal, E, tapper, Appelmarkt 9 Rouwendal, E, landbouwer, Hooglanderweg 'ibis Rouwhorst, geb. de Bruin, mej. wed. J B, in hout- en borstelwerk en sigaren, Langestraat 102 Rouwhorst, G H, varkensslager, Bloemendal 9 61

Adresboeken Amersfoort | 1901 | | pagina 205