65 Schoonderwaldt, D, kastelein in „Amicitia", achter Arn- hemsche poortwal 2 Schooneveld, D van, Bouwkundige, Bloemendal 6 Schoonhorst geb. Wesselink, mej. wed. van, in aarde- werk en klompen, Krommestraat 28 Schoot, G B F van der, Luit. Huz. Langestraat 99a Schoterman, geb. van den Biezebos, mej. wed. G J, onderneemster eener zwem- en badinrichting, Koning- straat 80 Schoterman, J A, in tabak, sigaren en gedistilleerd, Utrechtschestraat 36 Schouten, D, sigarenmaker, Valkestraat 29 Schouten, M, timmerman, Bouwmaatschappij 14 Schouten, R, leerhandelaar, Nieuwestraat 5 Schouten, W, sigarenfabr., in tabak en sigaren, Nieuw- straat 5 Schouten, W X. spekslager, L. V. straat 45 Schouwenburg, J F N D E van, serg.maj. inf-, Kazerne 2 Schottelndreier, mej. G, part., Kampstraat 32 Schreuder, C, timmerman, Bisschopsweg 77 Schreuder, H, beambte H IJ S, Soesterweg 123 Schreuder, dr. H W, arts, Zuidsingel 18 Schreuders, M, slaapstedehouder, St. Jorisstraat 56 Schrijver, J G, adj onderoff. inf., Kazerne 2 Schuid, D A, tapper, paardenkooper, Kampstraat 47 Schuileman geb. Wolbers, mej. wed. 0, Spekslagers- affaire Langestraat 69 Schuiling J F, wachtm. huz., kl. Nachtegaalst. 17 Schuitemaker, mej. wed. A A, broodbakkersaffaire Arnh. straat 12 Schulman, J, antiquaar, numismaat, goudsmid, Lange straat 28 Schulp, J H, bouwkundige, Zuid-Singel 13 Schutte, A, Leerling-machinist, Leusderweg 54 Schuur Entingh, G, in kruideniersw., Utr.str. 20 Schuuring, J R, part., Havik 11 Schuuring geb. Wildschut, mej. wed. E, logementhoud- ster tapster, Beestenmarkt 12 Schuurman, D, slaapstedehouder, tapper, Hellestr. 1

Adresboeken Amersfoort | 1901 | | pagina 209